Skocz do zawartości

E91 2.0d 163 km przelewy a korekty - opinie


PiotrLublinBMW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,


w końcu zrobiłem przelewy swoich wtrysków, bo bazując na apce btool i korekcjach, byłbym świadom wymienić raz 3-ci wtrysk raz 4-ty wtrysk.


korekcje wtrysku na 3-cim cyl miałem zawsze +2/+3, i były na przemian z 4-tym wtryskiem, raz na tym, raz na tym korekcje większe na +, wtryski na 1.2 cyl zawsze na - .


a teraz przelewy i ja już zgłupiałem....


przelewyj_qqseeph.jpg


co macie ciekawego do powiedzenia? :) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kolego maszyna zawsze prawdę Ci powie a aplikacje na telefon sam sobie odpowiedz zresztą nawet używając isty czy inpy można się tylko sugerować że to jeśli korekty wychodzą poza minus albo plus pół coś jest nie tak i trzeba jechać sprawdzić profesjonalnie na stole i na maszynie by być w stu procentach pewnym co jak jedzenie można wyczyścić wtryski samemu i wtedy jeszcze raz sprawdzić kompem, u mnie na przykład bardzo to pomogło jeden wtrysk wymieniłem bo miałem jakieś stary z mojej dawnej e60 i teraz korekty max po 0,4 mam a nawet jeden jest równy 0 więc odpuszczam brnięcie dalej ale to dopiero przy takich korektach, z reszta właśnie pokazuje Ci tylko korekty jakie chce osiągać by wyruwnac moment wtrysku a nie rzeczywisty moment jak maszyna no sam pomysł sam widzisz chyba ile masz na żywo a nie na kompie w 60 Mam mały problem więc musiałem robić No i oczywiście na kompie trochę inaczej wychodziło niż w rzeczywistości te które trzeba było robić oczywiście zrobiłem wszystkie naraz bo chciałem zrobić program więc musiałem mieć ideał:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.