Skocz do zawartości

Tapiceka skórzano-materiałowa w m-sport


bonifacy888

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem białą x3 w m-sport z bazową tapicerką skórzano-materiałową ale teraz mam wątpliwości czy jej nie wymienić. Ma ktoś taką i może wrzucić zdjęcia przodu i tyłu? W internetach mało zdjęć a jeśli już to w słabej jakości. Nie widziałem jej na żywo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na otomoto masz ogłoszenia z takimi tapicerkami

Pierwsze z brzegu fotka:

image;s=1080x720

tu link do więcej fotek

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x3-20d-xdrive-mpakiet-alu-19-gwarancja-leasing-bezwypadkowy-vat23-ID6CFeHW.html#f93e985b6a

a tu inne ogłoszenia z takimi tapicerkami

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x3-bmw-x3-25d-xdrive-msport-231km-500nm-2019-polski-salon-bezwypadkowy-ID6DjzwX.html#f93e985b6a

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x3-2-0d-xdrive-msport-190-km-odstapie-leasing-ID6DtvOy.html#f93e985b6a


Dodam, że ja zamówiłem X4 M40d z taką tapicerką - ze względu na komfort - plecy nie będą się tak pocić jak na pełnej skórze, a wentylacji nie chciałem brać, bo nawet w X5 działa średnio :roll:

Oczywiście te fotele z tą tapicerką skórzano-materiałową widziałem na żywo, jeździłem przez 2 weekendy po prawie 300km i mi pasują. :wink:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem tylko z wersja xLine. Niestety ta mieszanka skórzano-materiałowa w xLine trochę mi nie pasuje ale ta w m-sport (sprawdzałem osobiście) już tak - przyjemna, wygodna i w tej wersji boczki drzwi są tez skórzane (w przeciwieństwie do xLine gdzie są częściowo materiałowe. Tyle ze trzeba zaakceptować niebieskie przeszycia :) ja mam xLine ale następna będzie pełna skóra lub właśnie taka mieszanka jak w m-sport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobiłeś, nie będziesz żałował. Zdecydowanie lepsze niż całe skórzane, ogólnie chyba najlepsze z oferowanych ale dla raczej szczupłych. Wiem bo sam sprawdzałem. Ogólnie to mam nadzieje że w przyszłych wersjach x3 w sportowych fotelach powiększą trochę te boczki, wówczas będzie już rewelacyjnie (jak w innych markach i ich fotelach sportowych, nie wyczynowych). Nie mówię tu o tych typowych M, bo to inna bajka która kosztuje krocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W X4 mam skórzaną jasną ostrygową. W zimę długo zimno w lato gorąco. Poza tym ciągłe czyszczenie mimo ceramiki, zwłaszcza w zimnych miesiącach kiedy jeansy na tyłku :oops: To samo w e39 na bananie :-) Za to nowe 5 w oryginalnej M szmacie i alcantarze bajka. Zaraz po zakupie (niestety brałem ze stoku) myślałem o dokupieniu i wymianie foteli na pełną skórę, ale po kilku tygodniach zacząłem doceniać tą konfigurację. Na obecną chwilę uważam że chętnie zamienił bym te skórzane z X4 na standardowe M. Edytowane przez MASSARRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobiłeś, nie będziesz żałował. Zdecydowanie lepsze niż całe skórzane, ogólnie chyba najlepsze z oferowanych ale dla raczej szczupłych. Wiem bo sam sprawdzałem. Ogólnie to mam nadzieje że w przyszłych wersjach x3 w sportowych fotelach powiększą trochę te boczki, wówczas będzie już rewelacyjnie (jak w innych markach i ich fotelach sportowych, nie wyczynowych). Nie mówię tu o tych typowych M, bo to inna bajka która kosztuje krocie.

 

Kolego filippo, wyjmij gruby portfel z tylniej kieszeni, od razu będzie wygodniej. Mówię z doświadczenia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.