Skocz do zawartości

Lampy tylne LCI retrofit


p0sitiv

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...

Witam wracam do tematu lamp, a mianowicie zostały przeze mnie  zamontowane nowe lampy BMW G31 LCI działają  one również bez zarzutów natomiast po przejechaniu paru kilometrów wyskoczyły mi 3 błędy:

- Ograniczone działanie wspomagania kierownicy 

-Ostrzeżenie przed opuszczeniem pasa ruchu 

- Ostrzeżenie przed zmianą pasa ruchu

Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu błędy znikają i pojawia się podasz jazdy. Może jest tu ktoś kto miałby jakoś rade co w tej sytuacji zrobić?
Pozdrawiam   

IMG_2805.jpeg

IMG_2806.jpeg

IMG_2807.jpeg

IMG_2804.png

IMG_2803.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdrianBMWG30, miałem jakiś czas temu to samo. Po pierwsze jedno z ostrzeżeń, brzmi inaczej. 

Napisałeś "Ograniczone działanie wspomagania kierownicy ", natomiast rzeczywiście to jest "Ograniczone działanie wspomagania kierowcy".

Ale do meritum, u mnie to był uszkodzony silniczek do wibracji w kierownicy. Z resztą jak widzę na załączonych screenach przez Ciebie, to właśnie to jest tam też napisane.

Wyżej wymienione ostrzeżenia pojawiały się gdy włączyłem aktywny tempomat i najechałem na linię na drodze. Wtedy powinien zareagować silniczek wibracji, a ten był uszkodzony i wtedy CAN zgłaszał takie błędy.

Zaprzyjaźniony kolega od elektroniki w BMW, gdy dostał część zamienną, ogarnął to w 20 min.

Edytowane przez Leo1971
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

A podpowie ktoś może co i gdzie podpiąć w przypadku samochodu z USA, w kostkach w klapie są wolne 2 piny, zarówno w prawej jak i lewej, jeden pin  wiadomo, leci do lamp zewnętrznych, natomiast ten drugi leci do sterownika, do przodu ?  czy zarówno z prawej i lewej wewnętrznej trzeba przeciągnąć ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.