Skocz do zawartości

M340i Dravit grey


Milovic

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim momencie zmieniłem i nie wiem czy trochę nie żałuje, juz po kilku jazdach widze, że bedzie bardzo ciezki w utrzymaniu czystości. Sądze ze portimao blue czy oxid grey (bo nad tymi sie zastanawiałem) byłyby pod tym względem lepsze. No cóż kolor można wybrać raz, czysty jest na pewno piekny:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!

Dobrze ze ten kolor to moze mój będzie pierwszym sedanem portimao 340i hehe.

A to już masz mild hybrid czy jeszcze nie?jak wrażenie?

 

Mam już Mild hybrid. Ktoś tu pisał również, ze nie ma dysku bo oszczędzają, u mnie on jest więc nie wiem dlaczego ktoś tak pisał (może nie ma w 330i nie wiem)


Wrażenia ok, start/stop z mild hybrid działa w mojej ocenie bardzo dobrze, nie ma typowego odruchu, że chcesz to jak najszybciej wyłączyć, więc jest dobrze. Jak kto chce, włącza tryb sport i tam już silnik nie gaśnie.


Jak na razie mam problem sparować iphona 12 PRO z digitalkey, paruje się do połowy i wyskakuje błąd, musze sprawdzić czy wszystko mam dobrze poustawiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał również, ze nie ma dysku bo oszczędzają, u mnie on jest więc nie wiem dlaczego ktoś tak pisał (może nie ma w 330i nie wiem)

 

Ogólnie dysk jest ale nie da się na niego kopiować muzyki, a wcześniej można to było robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i odkodowałem sobie ten cholerny Active Sound Design, impreza kosztowała mnie 250zl, 100pln zapłaciłem za wtyczkę a 150zł dałem za full wersje bimmercode, no nic sprzęt i program zostaną do jakiś innych ciekawych zastosowań. Sprawdzę dziś czy da się zakodować, żeby tryb na którym jeżdzę zostawał nie zmienny nawet po wyłączeniu silnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No i odkodowałem sobie ten cholerny Active Sound Design, impreza kosztowała mnie 250zl, 100pln zapłaciłem za wtyczkę a 150zł dałem za full wersje bimmercode, no nic sprzęt i program zostaną do jakiś innych ciekawych zastosowań. Sprawdzę dziś czy da się zakodować, żeby tryb na którym jeżdzę zostawał nie zmienny nawet po wyłączeniu silnika.

 

Daj znać czy się udało, jak ten syf dźwiękowy wylodowac?

Podeślesz na priv linki do sprzętu oraz łopatologiczna instrukcje haha

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
mniam kolor silnik i wygląd samej G20 - gratuluje w sumie wszystkim którzy maja G/20/21 gratuluje :) :D :D :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Więcej fotek, ładna fura

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.