Skocz do zawartości

F10 zmiana skóry na kierownicy


NikodemGalicki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Klubowiczów!


Skóra na mojej kierownicy wymaga wymiany. Jestem już umówiony na taki zabieg 15.02.2021 - Pani z Wasilkowa która się tym zajmuje ma takie kolejki ;) - ponoć same bardzo dobre opinie.


Moja kierownica jest w następującej konfiguracji: M, łopatki, wibracje i co kluczowe podgrzewanie.


W trakcie rozmowy telefonicznej Pani poinformowała, że któryś model kierownicy BMW z podgrzewaniem ma sklejoną skórę z matą grzewczą i w takim wypadku, żeby nie uszkodzić maty trzeba niestety zostawić starą skórę i na to naszyć nową.

Pani niestety nie pamiętała o jaki model BMW/kierownicy chodzi - sprawdzi i ma mi dać znać.


Klubowicze - czy ktoś z Was spotkał się z takim zagadnieniem? Czy wiadomo o jaki model może chodzić? Czy niestety trafi się tak, że właśnie chodzi o F10?


Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przesłaniu zdjęcia mojej kierownicy zostałem zapewniony, że bez większego problemu uda się odkleić mate grzewczą od skóry i nakleić nową.


https://pl-pl.facebook.com/kierownice.u.Anki/


Pożyjemy, zobaczymy. Ewentualnie stracę parę zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby Ci auto nie spłonęło. Wszystkie kierownice ogrzewane od BMW (przynajmniej od czasu modelu E90) mają naklejaną matę grzewczą na obręcz, następnie jest naklejana na to skóra i wszystko razem zszywane. Jak ktoś chce to rozdzielać, ponownie kleić i zszywać to jak coś zrobi nie tak (przewody grzewcze w macie są bardzo delikatne) to grozi pożarem. Jak bym nie ryzykował robienia w ten sposób. Przynajmniej zażądaj imiennej faktury na obszycie, aby ewentualnie później przed sądem mieć dowód kto Ci to zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszyć skórą kierownice to nie problem, ale obszyć kierownice ogrzewaną to już nie każdy umie dobrze zrobić. Zadzwoń sobie do firmy maximonia, jedni z lepszych fachowców w polsce od kierownic, doradzą ci co i jak dobrze i przede wszystkim bezpiecznie zrobić z ogrzewaną kierownicą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.