Skocz do zawartości

Doposażenie w keyless


maniek6600

Rekomendowane odpowiedzi

KOledzy dopasażyłem już w tempomat jezyk polski moduł bluetoth w bagażniku a teraz chciałbym doposażyć w funkcję keyles.

Co potrzeba by zakupić? Z tego co czytałem potrzeba klamki i jakiś moduł ale co jeszcze nie wiem. Ma ktoś na sprzedaż?

Mam cabrio więc potrzebuje tylko 2 klamki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Antenki moduł diversity , kluczyki inne . I kamerkę żeby nagrać jak któregoś dnia auto bez ciebie odjeżdża .

Jest na to rozwiązanie i nie mam na myśli etui na kluczyk, a coś takiego:

https://intercars.pl/produkty/1836534-zabezpieczenie-kluczyka-kp-20?gclid=Cj0KCQiAqdP9BRDVARIsAGSZ8AnIWl4Po9jWfnBMh56WEAnPzpDCsdufMAlA9cF7lcBhx5FkrMopvFEaAiYHEALw_wcB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz auto mam ciągle w garażu który ma ochronę.W pracy pod kamerami i na zamkniętym placu. Do sklepu nie jezdzę ani na dalsze wyjazdy. Ba to mam drugie auto,

Nie ma ktoś do sprzedaży całych gratów na doposazenie?


P.S Wywaliłem już na sam bluetooth 1400 plus tempomat 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Maniek nic mi nie mow o dopasażaniu. Lusterka skladane + lampy tyl led + mase innych pierdół. Szukam w normalnej cenie COMBOX, bo 500 zl mi już szkoda. Lusterko wsteczne z kamera też by się przydało, ale ciężko dorwać oryginał z opcją FLA. Jak do lata nie znajdę to poskładam dwa w jedno. Keyless mi jest kompletnie zbędny i nie wpisałem go na listę retrofitów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam również Keyless - używam i jestem z tego dodatku mega zadowolony

Wydaje mi się że złodzieje mający dobry sprzęt do kradzieży na keyless to kradną coś co ma wartość >100k i jest w miarę nowe - czyli raczej nie nasze 1-ki.

Do tego wykupione AC i śpię spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Więc tak doposażyłem w końcu keyless i działa tylko połowicznie tzn nie działa otwieranie klamką dotykam klamki i auto niestety się nie otwiera. Klamkę kupowałem sprawdzoną bo działała w aucie od którego ją wziałem. Odpalanie bezkluczykowe za to działa idealnie. NIe otwiera się też klapa bagażnika gdy podejdę do auta. Mechanik poweiedział że nie mam podłączonej anteny do modułu diversity lecz przewód od anteny leży obok modułu.NIe wiem gdzie to podłączyć. Mechanik który mi to podłączał rozłożył ręce...Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lusterkach nic nie wiem ale jest tam jeszcze jeden kabel i obstawiam że to to bo gdy odłącze to wtedy nie uruchamia się auto bez kluczyka i jest komunikat o braku pilota.Próbowałem oba razem złączyć ale to nic nie działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.