Skocz do zawartości

F10 ringi led


KondzioR.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to samo w adaptive led,


lampy niby z jednego auta... no ale nie mam pewnosci bo dokładałem.


od początku dzienne świecą inaczej... wkurza mnie to, mimo że to mała rożnica. Ale tak jak u Ciebie, jeden troche cieplejszy a drugi ma zimniejszą barwę.


w Adaptive też można coś takiego pokombinować ?


wystarczy zalozyc cos takiego 2 szt tylko do f10 ???


https://allegro.pl/oferta/bmw-g30-g31-ring-modul-adaptive-full-led-1039-001-9681564702

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po stłuczce wymieniłem jedna lampę. Kupiłem kompletna z takim samym numerem. I teraz dzienne ledy mi ianczej świeca. Jeden bardziej ciepła barwa drugi zimniejsza. Idzie coś z tym zrobić? Stara lampa w pełni sprawna tylko połamana.

Bixenon skrętny

Wszystkie LEDy z czasem świecenia zmieniają swoją barwę w stronę cieplejszego koloru. Jeżeli możesz to przełóż LEDy ze starej lampy.

Retrofity: 2VB - TPMS (RPA -> RDC); 302 - alarm; 5AC - HBA; 5AS (Driving Assistant: LDW+FCW); 5AS -> 5AT (Driving Assistant Plus: ACC+LDW+FCW); 5AR - TJA; 6UK+5A3 - NIVI3 + Targeted illumination
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Panowie mam podobny problem. Po stluczce wymieniłem reflektor , że starego przełożyłam wszystkie radiator itp i nie działają ringi. W drugiej lampkę działały więc odkrecilem z niej jeden radiator i przełożyłam do tej pierwszej i nie zadziałało. Ale co najgorsze po ponownym przywracaniu radiator na swoje stare miejsce w lampkę co działała teraz i ona nie świeci. Co to może być za przyczyną Nadmienię że odkrecilem jeden radiator A teraz w tej lampkę nie działają dwa ringi. Proszę o pomoc albo jakieś info Slim mógłbym się skontaktować fizycznie w okolicach Katowic. Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.