Panowie mam podobny problem. Po stluczce wymieniłem reflektor , że starego przełożyłam wszystkie radiator itp i nie działają ringi. W drugiej lampkę działały więc odkrecilem z niej jeden radiator i przełożyłam do tej pierwszej i nie zadziałało. Ale co najgorsze po ponownym przywracaniu radiator na swoje stare miejsce w lampkę co działała teraz i ona nie świeci. Co to może być za przyczyną Nadmienię że odkrecilem jeden radiator A teraz w tej lampkę nie działają dwa ringi. Proszę o pomoc albo jakieś info Slim mógłbym się skontaktować fizycznie w okolicach Katowic. Dzięki