Skocz do zawartości

Automatyczna skrzynia


RHP

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam jeszcze pytanko kupilem bmw 750 long z 91r

i nie wiem co ile powinno sie wymienic olej w skrzyni i wogle jak sie do tego zabrac oleje w moscie i silniku powymienialem ale nie wiem gdzie sa filtry w skrzyni i jak wlac olej etc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na forum w przydatnych linakch jest vindecoder. Wpisz 7 ostatnich cyfr VINu i sie dowiesz ile oleju i gdzie wchodzi (jeśli wszystko jest w oryginale).

Jeśli chodzi o dwie pojemności: to jedna jest do wymiany a druga podaje całą pojemność skrzyni (np. po naprawie zalewasz dużo więcej)

pozdrawiam

...tylko BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na forum w przydatnych linakch jest vindecoder. Wpisz 7 ostatnich cyfr VINu i sie dowiesz ile oleju i gdzie wchodzi (jeśli wszystko jest w oryginale).

Jeśli chodzi o dwie pojemności: to jedna jest do wymiany a druga podaje całą pojemność skrzyni (np. po naprawie zalewasz dużo więcej)

pozdrawiam

...tylko BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem od wczoraj od13tej uszkodzony internet oczywiscie turbina to sprzegło hydrokinetyczne ja poprostu zapomominam ,że niektórzy są dopiero poczatkujacymi naprawiaczami. wczoraj akurat naprawiałem 4HP22 mam porobione fotki jak co sie rozbiera i wymienia gdzie który bieg no i co do czego
BMW sie nie psuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze pytano odebralem dzis swoje bmw z naprawy mam wrazenie ze slizga sie sprzeglo ja dodajde gazu ona wchodzi na obroty a dop pozniej przyspiesza i zmienia bieg wsumie to byla moja pierwsza jazda tym modelem czy to tak jest czy to wina asc czy o co w tym moze chodzi i wymienilem rowniez miecz i nagrzewnice i nie mam nawiewu co moze byc przyczyna??Pzd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.