Skocz do zawartości

Rabaty na nową serie 4


Milovic

Rekomendowane odpowiedzi

W umowie jest początek czerwca. Mam nadzieję że na przełomie kwietnia \ maja będzie :)

 


Tak tylko napiszę aby ostudzić Twój optymizm, ja zamówiłem 430i w kwietniu z odbiorem na sierpien, wiem ze wcześniej jak marzec nie ma co liczyć.....

Co Ty gadasz ? Serio o pół roku przesunęli ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie jest początek czerwca. Mam nadzieję że na przełomie kwietnia \ maja będzie :)

 


Tak tylko napiszę aby ostudzić Twój optymizm, ja zamówiłem 430i w kwietniu z odbiorem na sierpien, wiem ze wcześniej jak marzec nie ma co liczyć.....

 

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie jest początek czerwca. Mam nadzieję że na przełomie kwietnia \ maja będzie :)

 


Tak tylko napiszę aby ostudzić Twój optymizm, ja zamówiłem 430i w kwietniu z odbiorem na sierpien, wiem ze wcześniej jak marzec nie ma co liczyć.....

 

Zamówiłem również w kwietniu m440i z odbiorem na lipiec, dalej żadnej konkretnej informacji, co miesiąc wypadała z "niepotwierdzonej daty produkcji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z restrykcji mieliście w zamówieniu, że tak przesuwali, czy nawet "zwykłe" konfiguracje notują takie opóźnienia?

 

Fotele M na tamtą chwilę, harman kardon, kamery 360, head up. Ładowanie indukcyjne wyrzuciło samoistnie. Z niczego nie zrezygnowałem, miał wskoczyć na pierwszy tydzień grudnia z produkcją ale bez statusu potwierdzającego i w ostatniej chwili wypadł bez jakichkolwiek dalszych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z restrykcji mieliście w zamówieniu, że tak przesuwali, czy nawet "zwykłe" konfiguracje notują takie opóźnienia?

 


ja HK i kamery360 ale wg salonu problem to kamery , HK miał sie wyprodukować, póki co czekam i nie rezygnuje z opcji ale nie ukrywam,że moja cierpliwość się powoli kończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To jest wszystko wróżenie z fusów. Część aut wypada z produkcji przez lasery czy hk a inne przychodzą w pełnej specyfykacji loteria. W 4er jest jakiś grubszy problem obecnie nawet nie ma wielu aut zamówionych w styczniu lutym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderatorzy
Panowie, szukam sprawdzonej i pewnej firmy oferującej wynajem długoterminowy nowych aut, konkretnie M4. Interesują mnie Wasze doświadczenia w obsłudze, serwisowaniu, naprawach i przede wszystkim konkurencyjne ceny najmu. Od razu zaznaczę, że aktualny rabat 11% i rata po 8000 brutto w Comfort Lease NIE jest dla mnie atrakcyjną ofertą :lol: Dzięki z góry ;)
Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo nie mogę powiedzieć, bo na razie dokładnie rok czasu i 2 dni mam auto i byłem na 2 wymianach oleju i na 2 wymianach opon. Opon i dodatkowych wymian oleju nie mam w pakiecie serwisowym więc sam za to płaciłem. Dodatkowe wymiany robiłem bo lubię dbać o auta i nie wykluczam wykupu auta na koniec umowy.

W każdym razie pakiet serwisowy Comfort Alphabetu mam lepszy niż najlepszy pakiet w BMW, łącznie z klockami i tarczami, nawet dywaniki mogę sobie wymienić 1 raz w okresie umowy.

Jak to z tym Alphabetem jest to czas pokaże jak to będzie.

Tak czy siak ratę finansową i ratę serwisową płacę wyraźnie mniejszą niż by było same finansowanie w ComfortLease.

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez, ale ostatecznie oni sobie wrzucili ten podstawowy pakiet serwisowy na 4 lata w cenę, a gwarancję na auto mam 3 letnią (tak się dowiedziałem w serwisie), 4 rok to ryzyko Alphabetu. Pakiet serwisowy comfort Alphabetu jest tak szeroki, że w 4 roku o nic nie muszę się martwić. W razie co to koszty ponosi Alphabet, nawet jakby mieli silnik wymieniać.

W każdym razie rabat na auto był satysfakcjonujący i warunki wynajmu również.

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

440i coupe xdrive zamowilem za poczatku lutego bez zadnych restrykcji. Jest hak, harman, hud. fotele nie kubelkowe w pelnej skorze merino. Rabat flotowy. Cena uwazam ze ok bo przeciez rok temu nominalnie bylo to samo, a inflacja zrobila swoje przez rok. uzywane auta tez zdrozaly.

Nie mam podanego jeszcze terminu odbioru, ale dealer twierdzi, ze prawdopdobnie maj.


czy sie zisci termin, brak restrykcji i utrzyma cena poinformuje wkrotce.


witam sie z Wami na forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
440i coupe xdrive zamowilem za poczatku lutego bez zadnych restrykcji. Jest hak, harman, hud. fotele nie kubelkowe w pelnej skorze merino. Rabat flotowy. Cena uwazam ze ok bo przeciez rok temu nominalnie bylo to samo, a inflacja zrobila swoje przez rok. uzywane auta tez zdrozaly.

Nie mam podanego jeszcze terminu odbioru, ale dealer twierdzi, ze prawdopdobnie maj.


czy sie zisci termin, brak restrykcji i utrzyma cena poinformuje wkrotce.


witam sie z Wami na forum:)

 


Podeślij jak mozesz rabat flotowy na priv, pewnie tu nie chcesz pisać

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamawiałem samochód w połowie Listopada M440i GC, to na zamówieniu była data czerwiec 2022r ze względu na opóźnienia oraz wymogi jakie nakład fabryka. Poprzez znajomosci udało się przyspieszyć okres produkcji do Lutego 2022r (na dniach ma być)

Rabat, na samochód stojący w salonie byl na poziomie 0%…. Aaa dodawali koła zimowe za 1 pln.

Na samochód demo około 10%, dodatkowo ze względu na brak samochodów, czas jaki auto musi spędzić jako demo wydłużył się do 9mc. Poprzednio było 4 mc ale po 3 można było dostać samochód.

Cała sytuacja mocno się zmieniła w październiku, wtedy BMW dużo pozmieniało, ponieważ mieliśmy kupic samochód w dniu premiery, ale wszystkie dostarczone M440 musiały zostać zarejestrowane i robić program demo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Sprawdzałem aktualnie w dwóch salonach w różnych miastach i rabaty to 3.9% i 2.9% - całkowity koszt perfect lease to około 128%-130% - więc bardzo słabo, chwilowo się wstrzymuje z zamówieniem, może coś w najbliższych miesiącach się odblokuje :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.