Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Inna osoba z forum też czeka na M240 i też dostała informację o takim terminie, jak ja pisałem.

Moim zdaniem przy bardzo pomyślnych wiatrach odbierzesz samochód w ostatnie dni kwietnia, a realnie w pierwsze dni maja.


Zresztą, zobaczymy jak będzie, ja też mam tylko informacje od dealera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiejcie się ,co to jest status 150

150 Planning of bodyshell / display of chassis number and F2 date [Production begins/Production started] [shell = "Body in White"]


Duże szanse, że niebawem będziesz śmigał furą :D

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich oczekujących :)


Od miesięcy śledzę wątek, więc postanowiłem się zarejestrować i podzielić swoim doświadczeniem. Zamówienie z 21 września 2021 r. (M340i, salon Bawaria Piaseczno) - w zeszłym tygodniu wskoczyło ze 105 na 112 i na razie nic nie wypadło z restrykcji (HK, aktywny tempomat). Produkcja zaplanowana na trzeci tydzień czerwca i mam nadzieję, że już więcej się nie opóźni :D


Cierpliwości wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytalem ten watek z lekkim przerazeniem czekajac na info o moim zamowieniu.

Wzialem 330d xdrive na poczatku grudnia. Byl to czas restrykcji, nawet HK zniknelo z konfiguratora dla mojej wersji. Po rozmowie z doradca wybralem xdrive zamiast paru bajerow (niby 0 restrykcji). Dzieki temu auto mialo byc wyprodukowane szybciej, na czym mi zalezalo.

Dzis dostalem informacje, ze auto jest juz w PL. Do konca kwietnia powinienem juz je miec pod domem. Takze bede czekal ~ 5 miesiecy, co jak na obecne warunki jest dobrym wynikiem. Przed calym tym cyrkiem byly to 2-3 miesiace (poczatki produkcji G20).

Kolega na mercedesa czeka juz 8 i dostal dopiero slot na produkcje, z tym ze musial zrezygnowac z czesci wyposazenia. Takze zawsze moze byc gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam auto zamówione w grudniu i ciągle status 47. Zastanawiam się czy ktoś z Was też tyle czeka na coś powyżej 100.

 

047 Order registered without quota - no quota in the entire planning period; not confirmed and not scheduled [Order bank request entered]

 

Czy istnieje ryzyko, że BMW po prostu nie potwierdzi zamówienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam auto zamówione w grudniu i ciągle status 47. Zastanawiam się czy ktoś z Was też tyle czeka na coś powyżej 100.

 

047 Order registered without quota - no quota in the entire planning period; not confirmed and not scheduled [Order bank request entered]

 

Czy istnieje ryzyko, że BMW po prostu nie potwierdzi zamówienia?

 

M340i, polowa października... 047 i cicho wszędzie, głucho wszędzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G21 320i, zamówione 30.09.2021, wyprodukowało się 2.03.2022. Stoi już u dealera (Inchcape Warszawa), zarejestrowany, umówiliśmy się na odbiór na przyszły wtorek (strasznie się ociągają, podobno czekają na dokumenty z Leaseplanu...)


Z niestandardowego wyposażenia: hak, aktywny tempomat, rozszerzone LEDy i parę innych dodatków.

 

Odebrałem wczoraj. Dekoder VIN miał jednak rację i samochód przyszedł z czarnymi ramkami okien i relingami. Zamawialiśmy srebrne... Ma szczęście nie jest źle i przy białym lakierze też dobrze to wygląda.

Cholernie wkurza mnie brak AA/Carplay... Aktualizacja ma być podobno w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G21 320i, zamówione 30.09.2021, wyprodukowało się 2.03.2022. Stoi już u dealera (Inchcape Warszawa), zarejestrowany, umówiliśmy się na odbiór na przyszły wtorek (strasznie się ociągają, podobno czekają na dokumenty z Leaseplanu...)


Z niestandardowego wyposażenia: hak, aktywny tempomat, rozszerzone LEDy i parę innych dodatków.

 

Odebrałem wczoraj. Dekoder VIN miał jednak rację i samochód przyszedł z czarnymi ramkami okien i relingami. Zamawialiśmy srebrne... Ma szczęście nie jest źle i przy białym lakierze też dobrze to wygląda.

Cholernie wkurza mnie brak AA/Carplay... Aktualizacja ma być podobno w maju.

Dzięki za info. U mnie sie wyprodukowało 28.03 i wg dekodera VIN wyposażenie sie zgadza z tym co zamówiłem. Czekam teraz na telefon z salonu że auto czeka na odbiór ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A ktoś woogole z naszego forum odebrał m3?

Tak, po prawie 8-cach...

 


Ja czekam już 9 msc

U Ciebie problemem mogą być fotele carbon bo wielu handlowców nie przyjmuje takich konfiguracji. Przy obecnych stopach i systemie podatkowym zakup takiego auta to i tak strzał w kolano. Mnie to calkowicie ostudziło i czekam na zasadzie będzie to będzie nie to nie. Zakup za gotówkę też nie ma sensu bo odpiszemy 1x150tyś a od sprzedaży zapłaci się całość. Nie ma na to dobrego wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote="jjj28"



Ja czekam już 9 msc

U Ciebie problemem mogą być fotele carbon bo wielu handlowców nie przyjmuje takich konfiguracji. Przy obecnych stopach i systemie podatkowym zakup takiego auta to i tak strzał w kolano. Mnie to calkowicie ostudziło i czekam na zasadzie będzie to będzie nie to nie. Zakup za gotówkę też nie ma sensu bo odpiszemy 1x150tyś a od sprzedaży zapłaci się całość. Nie ma na to dobrego wyjścia.

 


Na dziś na restrykcji sa tylko „sterowanie gestami”.


Można wziąć auto bez wpłaty z jak najmniejsza raty i z mega wykupem, wtedy przy sprzedaży unikniesz tych chorych podatków

http://i607.photobucket.com/albums/tt156/henake/auta-1_zps844b52e9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.