Skocz do zawartości

F11 - Klatka dla psa


Rez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję porady w wyborze klatki dla dużego psa, która zajmie mniej-więcej połowę bagażnika. W poprzednim aucie woziłem psa luzem i nie był to najlepszy pomysł (ślina na zagłówkach, kłaki na suficie itp.). Znalazłem stronę brytyjskiego producenta transk9.com, która robi klatki dedykowane dla BMW, ale ceny są dość zaporowe. Aluminiowe konstrukcje na allegro zaczynają się od 300 PLN ale nie wiem jak z ich trwałością i dopasowaniem do wnętrza auta. Czy ktoś ma doświadczenie z przewożeniem zwierzaków w F11? Będę wdzięczny za podpowiedzi, linki. Jeśli to pomoże, pies to flat coated, ma 40 kg :D



274eae036875dab8cadab056f613ae71.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś takiego tylko chyba inne wymiary:

https://twojpasaz.pl/pl/p/Klatka-dla-psa-metalowa-duza-kojec-107x70-x77.5-cm/388457

pies ~25kg

Plusy:

+cena

+pies ma sporo miejsca

+składa się na płasko w 20sek, jak nie trzeba wozić psa to można ją trzymać cały czas w aucie

Minusy:

-zawalony cały bagażnik

-nie mieści się roletka


Jak chcesz obejrzeć/przymierzyć to zapraszam na priv.

Retrofity: 2VB - TPMS (RPA -> RDC); 302 - alarm; 5AC - HBA; 5AS (Driving Assistant: LDW+FCW); 5AS -> 5AT (Driving Assistant Plus: ACC+LDW+FCW); 5AR - TJA; 6UK+5A3 - NIVI3 + Targeted illumination
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. 25 kg to właśnie niestety nie 40 :) Wczoraj zabrałem kudłatego i zrobiłem przymiarki w bagażniku i chyba jednak kupię zwykłą materiałową wykładzinę bagażnika i wyłożę nią całą przestrzeń https://allegro.pl/oferta/pokrowiec-dla-psa-mata-bagaznik-110x95-typ-11m1-7135982671. Roleta musi zostać, żeby pies nie zaglądał przez siedzenia przodu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.