Skocz do zawartości

BMW 530d 2014r z Francji WBA5D11030D774635


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Jak chcesz raport to tutaj się wysyła http://www.bimmer-check.com/


A jak chcesz pogadać, to tutaj odpowiada:

https://www.facebook.com/bimmercheck


A co do tego czy warto, poszukaj może czegoś trochę starszego w Twoim przedziale cenowym z 3.0D, co będzie bez dziwnych przygód, pożarów, malowania i składania na kolanie.

Pomyśl też, że jak się zdecydujesz, to przy odsprzedaży potencjalni zainteresowani będą trafiać tutaj po wpisaniu vin-u w gugla. Pomyśl też o bezpieczeństwie, np. czy poduchy strzliły podczas tej stłuczki, a jeśli tak, to czy zostały włożone nowe, czy tylko zamaskowane rezystorami - bo i takie przypadki się zdarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za konstruktywne i trafne uwagi.

Stopniowo zaczynam dochodzić do przekonania, że odpuszczę ten konkretny egzemplarz.

Pierwotnie w planach zakupowych było F10 520 z roku 2014-2016. Ale pojawiła się w ogłoszeniach ta 530 i trochę się napaliłem.

Teraz ewentualnie dopuszczam też F11 520.

Szukałem pojazdów z przebiegiem do ok 150 tys.

W związku z tym starsze niż 2014 rok raczej będą mały większe przebiegi.

Dodatkowo z reguły kupuje samochód na dłuższe używanie nawet 5 -10 lat, czyli też nie za bardzo chciałbym rozglądać się za starszym niż 2014.

Mój Accord ma pierwszą rejestrację w 2008 roku i na pewno nie będę zamieniał 100% sprawdzonego samochodu na coś młodszego

o 3-4 lata tylko chciałbym żeby różnica był bardziej znacząca czyli młodsze od Accorda o 6-8 lat.


Tak więc w takich pieniądzach 80k nie kupię 530 w akceptowalnym stanie pozostaje wybierać z 520.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.