Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem bardzo fajny egzemplarz i naprawdę zwraca na siebie uwagę :cool2: Większość 3er tej generacji jakie ja widuje to poleasingowe golasy w kombi albo amerykańskie składaki.

Mnie osobiście rozbawił ten opis: " Automatyczna skrzynia biegów typu joystick" :mrgreen: akurat według mnie mało wygodny sposóby wyboru trybu jazdy :wink:

Nie podobają mi się naklejki na progach, ale poza tym według mnie bardzo fajne auto.

Szybą nie ma się co przejmować bo to akurat element eksploatacyjny którego umiejętna wymiana nie pozostawia śladu - moja branża :)


P.S. Tylko ja zwracam uwagę jak marnej jakości są obecnie produkowane tablice rejestracyjne? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

P.S. Tylko ja zwracam uwagę jak marnej jakości są obecnie produkowane tablice rejestracyjne? :roll:

To akurat chyba nie jakość tablic, bo trochę km w życiu zrobiłem i żadna tak nie wyglądała, a efakt stylu jazdy na zderzaku osoby poprzedzającej. Wygląda na solidnie strzaskaną kamieniami. Ciekawe czy lakier z bliska też ma odpryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lakier na zderzaku jest ok :wink: Chodzi mi o samą jakość tablic. Często widuję auta roczne, dwuletnie gdzie tablice wyglądają na lat kilkanaście :duh:

W moim bmw przez 3 lata zrobiłem ok 12tys. km i co jakiś czas zamalowuję białe plamki na literach/cyfrach rejestracji :roll:

Od 8 lat mam także mercedesa którym w tym czasie przybyło ok 65tys km i tablice są jak nowe :cool2:

Prawdopodobnie ktoś oszczędza na jakości tablic :mad2: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.