Skocz do zawartości

Usuwanie nagaru e92 335is


mariuszybu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, chciałbym zająć się nagarem. Auto jeździ od roku w Polsce wcześniej Ameryka, Przebieg 160tyś km, bardziej chcę zrobić to profilaktycznie. Chociaż na wolnych obrotach czasem potrafi delikatnie zafalować, komp nie pokazuje błędów. Czy pójście na łatwiznę czyli wodorowanie ma sens? Czy wodorował ktoś n54, i zauważył jakąś poprawę. Szczerze mówiąc wolałbym to zrobić mechanicznie, czyli zdjąć kolektor i wypiaskowac to granulatem z orzecha włoskiego. Czy ktoś miał z tym do czynienia? Ewentualnie gdzie mogę to zrobić. Jestem z Lublina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na Śląsku znam fajne warsztaty, niestety tam wyżej to chyba tylko WAWA.. po orzeszkach polecam stosować wymiany oleju co 8-10tys na bazie pao i paliwko z dobrych stacji wraz z Archoil 6900-p max do każdego tankowania, zawiera polieteroaminy, dedykowane do właśnie bezpośredniego wtrysku benzyny ;-) koszt nieduży, wychodzi niecałe 20gr do litra paliwa więcej. No i pilnować poboru oleju, wtedy zawory będą ogarnięte do momentu aż nie sprzedasz spokojnie ;-)

Diagnostyka silników N53 i N43

Możliwość zdalnej diagnostyki, szczegóły zapraszam na PRIV

6CiWSrm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Śląsku znam fajne warsztaty, niestety tam wyżej to chyba tylko WAWA.. po orzeszkach polecam stosować wymiany oleju co 8-10tys na bazie pao i paliwko z dobrych stacji wraz z Archoil 6900-p max do każdego tankowania, zawiera polieteroaminy, dedykowane do właśnie bezpośredniego wtrysku benzyny ;-) koszt nieduży, wychodzi niecałe 20gr do litra paliwa więcej. No i pilnować poboru oleju, wtedy zawory będą ogarnięte do momentu aż nie sprzedasz spokojnie ;-)

No to raczej wawa mi zostaje. Dopiero miesiąc jeżdżę tym autem, i chce pojeździć kilka latek. Frajda z jazdy jest niesamowita, mocy też jest zapas, a jakby zabrakło to zawsze można podnieść. Możesz rozwinąć myśl z tym Archoil 6900-p max. Bo ja szczerze mówiąc nie słyszałem o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.