Skocz do zawartości

Urządzenia od spodu podłogi bagażnika - co to jest?


jatzek

Rekomendowane odpowiedzi

Masz w samochodzie pakiet akcesoriów do bagażnika, który zawiera między innymi dmuchane (automatycznie, podczas jazdy), gumowe komory w podłodze bagażnika, dzięki którym przedmioty nie jeżdżą po całej jego powierzchni. Te ustrojstwa o których mówisz, to pompki do owych komór ;) Swoją drogą nie wyobrażam sobie nie zamówić pakietu akcesoriów i męczyć się z nieelektryczną, badziewną roletą :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie. Gdy zamawiałem ten pakiet sądziłem że sprowadza się to tylko do elektrycznej rolety, co i tak bardzo mi odpowiadało. A tu jeszcze coś. Sprzedawca nic o tym nie wspominał.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie. Gdy zamawiałem ten pakiet sądziłem że sprowadza się to tylko do elektrycznej rolety, co i tak bardzo mi odpowiadało. A tu jeszcze coś. Sprzedawca nic o tym nie wspominał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sprzedawcy mają jakieś 70-80% kompletnej wiedzy i często wprowadzają w błąd przez te 20-30% niewiedzy :) najlepiej samemu wszytko doczytać, aczkolwiek określenie tych komór jako "prowadnice ułatwiające załadunek" jest delikatnie ujmując, błędne :lol:

 

Obszerny pakiet akcesoriów do bagażnika zawiera nie tylko siatki mocujące i prowadnice ułatwiające załadunek, ale też roletę elektryczną zasłaniającą wnętrze. Siatki i roletę można łatwo schować w specjalnych schowkach w dolnej części podwójnej podłogi bagażnika. Siatka elastyczna, którą można przymocować do różnych zaczepów, może również służyć jako torba na zakupy. W połączeniu z trzecim rzędem siedzeń pakiet akcesoriów do bagażnika obejmuje tylko kieszeń siatkową i elastyczną siatkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie mam elektryczną roletę i po 1,5 roku eksploatacji uważam że jest wykonana tak sobie :( , poza tym czasami się zacina na prowadnicach, zgłoszę temat przy następnych odwiedzinach w ASO.

 

Mam z tylu przyciemniane szyby. Roleta ściągnięta i włożona do dolnego bagażnika w dedykowane miejsce. Tak jest dla mnie wygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.