Skocz do zawartości

F30 340i M Performance Power&Sound Kit, M437 str. 4


marko0424

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam szare to nie wiem czy też mogę ? :mrgreen:

 


:mrgreen:

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szare to nie wiem czy też mogę ? :mrgreen:

 


:mrgreen:

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
zamiasat Młodemu i małżonce basen rozłożyć to se Fki wystawił... chopie, ogarnij się! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, co zrobić? :mrgreen: :mrgreen:

Ładnie czerwona :cool2: będzie szybsza od innych :wink: :cool2:

 

:mrgreen:


 

No piękna sztuka. Teraz Ci mogę napisać że te felgi 19 cali to totalna popylina… kupiłem je założyłem na auto i odrazu sprzedałem, ta felga bardzo postarza f30, podobny wzór był w jakiejś starej m5.

 

Moze dla Ciebie , ta felga to petarda i wcale nie postarza auta wręcz na odwrót jest stworzona do tego modelu pięknie exponuje heble M performance jest mega lekka i bardzo mocna ma super wklesłosci nie ma lepszej, ale o gustach się nie dyskutuje mi bardzo pasuje i zostaje... :wink:

 

zamiasat Młodemu i małżonce basen rozłożyć to se Fki wystawił... chopie, ogarnij się! :D

 

A kto powiedział że nie będzie....będzie również szampan i truskawki.. :P ...pochwal się swoim basenem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że to nie moja opinia tylko wszystkich którzy to auto widzieli na tych kołach. Ogólnie jakby kosztowały 3k za komplet to mogą być ale cena za nie jest kosmiczna.

Z tą lekkością to chyba też chyba jakaś legenda , ważyłem przednią 19tke i moją przednią 20tke , i 20 była lżejsza o 0,5kg - fakt że ta 19 ma więcej cali szerokości co nie zmienia faktu że koło 20 cali było ciut lżejsze ;)

63bdb19062b81aaamed.png

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tą opinia wszystkich to też chyba legenda, bo moja każdy kto zobaczy na żywo to mówi że koło leży jak ulał i nie jest to bynajmniej opina forumowiczy którzy klepią się po ramieniu i adorują nawzajem tylko obcych ludzi którzy nie mają w tym żadnego interesu żeby tak gadać..


Ale nie mam zamiaru się z Tobą przekomarzać, nie pasowało Ci to sprzedałeś...twoja sprawa, ja mam inne odczucia i tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tą opinia wszystkich to też chyba legenda, bo moja każdy kto zobaczy na żywo to mówi że koło leży jak ulał i nie jest to bynajmniej opina forumowiczy którzy klepią się po ramieniu i adorują nawzajem tylko obcych ludzi którzy nie mają w tym żadnego interesu żeby tak gadać..


Ale nie mam zamiaru się z Tobą przekomarzać, nie pasowało Ci to sprzedałeś...twoja sprawa, ja mam inne odczucia i tyle w temacie...


Druga sprawa jak mogą postarzać auta z tej samej epoki co felgi które wychodziły w tych samych latach..


Twoje 20 cali wogóle mi się nie podobały ale nie pisałem Ci ciagle ze są hu###e, więc skończ głupią gadkę nie podobają Ci się to już wiem ,po co więc drążyć temat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje nowego nabytku. PIĘKNY KOLOR. Moje marzenie w M4 :D



 

No z tą opinia wszystkich to też chyba legenda, bo moja każdy kto zobaczy na żywo to mówi że koło leży jak ulał i nie jest to bynajmniej opina forumowiczy którzy klepią się po ramieniu i adorują nawzajem tylko obcych ludzi którzy nie mają w tym żadnego interesu żeby tak gadać..

 

:cool2: Potwierdzam, byłem u wulkanizatora, mechanika, u pani w recepcji i sami zwracali na to uwagę.

PS: to że felgi sa lekkie to jest prawda ;) żadne mit.

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, piękna F80 w wyrazistym kolorze, gratuluje :cool2: :cool2: :cool2:

 

Dziękuję Jacek...długo szukałem ale było warto... :D

 

Gratuluje nowego nabytku. PIĘKNY KOLOR. Moje marzenie w M4 :D



 

No z tą opinia wszystkich to też chyba legenda, bo moja każdy kto zobaczy na żywo to mówi że koło leży jak ulał i nie jest to bynajmniej opina forumowiczy którzy klepią się po ramieniu i adorują nawzajem tylko obcych ludzi którzy nie mają w tym żadnego interesu żeby tak gadać..

 

:cool2: Potwierdzam, byłem u wulkanizatora, mechanika, u pani w recepcji i sami zwracali na to uwagę.

PS: to że felgi sa lekkie to jest prawda ;) żadne mit.

 

Dokładnie matek...


Dziękuję odnośnie M3 kolor robi robotę.... :wink:

 

Hehe leży jak ulał tylko przód przy 235 wychodzi trochu poza obrys auta.

 

Ciekawe wróć się do mojej galerii na początku sa zdjęcia, ciekawe co Ci wystaje.. :duh: wszystko jest idealnie zgrane z błotnikiem...ale męczę mnie już to ...Ty masz swoje zdanie ja swoje i niech już tak zostanie...


tu masz przód i tył...ja nie widzę żeby cos wystawało


7c335e70538cf3e2.jpg


d80ee089ec222c1f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marko


moze błotniki masz z M3 w F30 :norty: :norty:

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

tu masz przód i tył...ja nie widzę żeby cos wystawało

Ja tu ewidentnie widzę, ze wystaje guma poza obrys. Ta z Adidasów :D

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.