Skocz do zawartości

HotSpot WLAN a Spotify


Master_85

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


Uruchomiłem w końcu hotspota z nadzieją że aktywuje się spotify bez konieczności łączenia z telefonem.

Niestety plan zawiódł na starcie.

Udało wam się aktywować jakieś aplikacje przy uruchomieniu hotspota (Idrive 6.0) ?

Edytowane przez Master_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem na infolinie i okazało się, że jest jakiś nowy soft, który może być tylko wgrany w serwisie (podobno na razie jeszcze bez Android Auto). W przyszłym tyg. wybieram się w tej sprawie do serwisu i dam znać czy to poprawiło sytuację ze spotify, bo mam podobny problem (na infolini mówili, że powinno działać i, że to może być wina tego softu). Dla jasnośći, auto odbierałem na początku lipca i jest wgrane oprogramowanie z listopada 2019.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie dla ID7: Wróciłem dzisiaj z serwisu i mimo aktualizacji do najnowszego softu (07/2020) aplikacja Spotify się nie pojawia - według serwisanta tylko przez Apple Car Play jest możliwość korzystać z aplikacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
U mnie X3 G01, odebrany lipiec 2018 aplikację Spotify wgrałem sam, a może tylko uaktywniłem po przez aplikację Connect, zakładka centrum. Co prawda dopiero ostatnio zacząłem jej używać (wcześniej po prostu podpięty tel. gdzie głównie słucham aplikacji TuneIn Radio a ostatnio V-Radio) i działa OK, mogę przeglądać playlisty używając manetki - kółka od BMW - wygodne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowales ja tylko.

Niestety Spotify przestal supportowac aplickacje w ID6, przez co przestala sie ona pojawiac od lipca w naszych autach.

Mozna cofnac aktualizje, ale niestety nie zabepieczy to apliacji/telefonu przed ewentualnymi bledami.

Nie pchnela mnie posz'moda a pchnie mnie bmw do przesiadki z andoida na IOSa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zamieszczam odpowiedź od Spotify na moje zapytanie dlaczego jej nie ma w naszych nowych autach a jest w innych markach. W zapytaniu zasugerowałem im ze w serwisie twierdzą że są jakieś kłopoty techniczne ze strony Spotify.


"Cześć,

dziękujemy za wiadomość. Postaramy się wyjaśnić kwestię dostępności Spotify w samochodach BMW.

Możemy potwierdzić, że używanie Spotify przez Connected Drive w samochodach BMW jest już niemożliwe. Nie mamy niestety obecnie informacji, czy i kiedy ta funkcja powróci. Jeśli chcesz być na bieżąco z tą kwestią, wejdź w ten temat na portalu społeczności i kliknij VOTE+, a będziesz informowany o postępach w rozwiązywaniu tej sprawy.

Zawsze możesz słuchać Spotify w aucie, łącząc aplikację na telefonie z systemem audio samochodu przez Bluetooth.

Mamy nadzieję, że rozjaśniliśmy tę kwestię. Jesteśmy do dyspozycji, gdybyś miał jakieś inne pytania.


Pozdrawiamy,


Andrzej


Spotify Customer Support"


link do portalu w odpowiedzi

https://community.spotify.com/t5/Live-Ideas/Android-Connect-Bring-back-support-for-removed-BMW-Connected/idi-p/5009695

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CarPlay i tyle w temacie...

ID6 był przejściowym systemem, BMW nie zamierza w niego już inwestować. A co do platformy Spotify, wygląda na to że Tidal pompowany kasą od JayZ szybko go zastąpi.

 

czyli jesteśmy w du... bo BMW olało nasz system ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak na to spojrzeć.

Ja przeszedłem na czarną stronę mocy i przy CarPlay używam Tidala. Lepsza jakość dzwieku od spotify zdecydowanie.

Opcją jest odblokowanie screen mirroringu, a to jako alternatywa myśle że się sprawdzi.

Drugą opcją jest wymiana auta na te z ID7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.