Skocz do zawartości

Pneumatyczne zawieszenie vs sport


Ja12345

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Mam pytanie do posiadaczy G05 z pneumatycznym zawieszeniem. Czy podczas wciśnięcia przycisku sport auto od razu samoczynnie się obniza ze standardowego ustawienia? Czy można jeździć na standardowej wysokosci w sporcie i samo sie obnizy jak przekroczymy jakąś prędkość?


Czy można będąc na podniesionym aucie wcisnąć guzii sport zeby wydech był głośniejszy, czy od razu zjezdza w dol?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cześć wszystkim.

Mam pytanie do posiadaczy G05 z pneumatycznym zawieszeniem. Czy podczas wciśnięcia przycisku sport auto od razu samoczynnie się obniza ze standardowego ustawienia? Czy można jeździć na standardowej wysokosci w sporcie i samo sie obnizy jak przekroczymy jakąś prędkość?


Czy można będąc na podniesionym aucie wcisnąć guzii sport zeby wydech był głośniejszy, czy od razu zjezdza w dol?

 

Mozesz sobie skonfigurowac tryb sport individual z dowolna kombinacja ustawien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Michael i na pewno wtedy auto samo sie nie obnizy?

 

Nie obniży sie jesli zawieszenie zostawisz na komfort a tylko silnik zrobisz na sport lub sport+. W razie czego mozesz tez manualnie wybierac pozycje zawieszenia przełacznikiem obok joystika zmiany biegow. Jest troche tych kombinacji i mozliwosci masz wiele. Na trasie to obnizenie zawieszenia jest bardzo dobre. Lepiej sie samochod wtedy prowadzi, jest troche ciszej ( to ciezko wyczuc) i mniej pali ( da sie zauważyc roznice).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję serdecznie. Czyli mozna też tak zestroić zeby podnieść auto do góry i ustawić otwarte przepustnice wydechu, żeby był głośniejszy?

Jakbys mial wybierać pneumatyka czy lasery o ile masz i to i to , to co byś wybrał? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ok dziękuję serdecznie. Czyli mozna też tak zestroić zeby podnieść auto do góry i ustawić otwarte przepustnice wydechu, żeby był głośniejszy?

Jakbys mial wybierać pneumatyka czy lasery o ile masz i to i to , to co byś wybrał? :)

 

Wybrałbym pneumatyke. Lasery ( mam je tez u siebie) fajnie wygladaja ale jadac w miescie, na autostradzie czy ekspresowce w zasadzie z nich nie skorzystasz.

Pneumatyka to fajny komfort i ta mnogosc ustawien. Nizej na autostradzie i wyzej jak potrzeba w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.