Skocz do zawartości

E39 rozszyfrowanie błędów w module lcm oraz lwr


Spiderjo

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy błąd dotyczy czujnika poziomu oleju w misce, bardzo częsta usterka w e39. Natomiast drugi dotyczy zapewne czujnika przedniego od poziomowania świateł skoro były z nimi problemy. Na przyszłość ogarniaj lepsze jakościowo fotki
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybka pomoc :cool2:


A czy ten czujnik poziomu oleju objawia się czymś jeszcze? Tzn. Czy powinna świecić się jakaś kontrolka(u mnie nic się nie świeci) albo ograniczoną praca silnika/mocą? Bo gdybym nie podłączył inpy to wgl bym nie wiedział ze jest jakis błąd(tak, usunąłem pierw go, ale po odpalaniu od razu się pojawił). Czy muszę go jak najszybciej wymienić bo będą jakieś skutki czy mogę za jakis czas jak będę coś innego robił to przy okazji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kontrolka nie ma wpływu na pracę silnika czy innych podzespołów a usterka samego czujnika jest niebezpieczna o tyle,że gdy jakimś cudem poziom oleju spadnie do minimum to nie zostaniesz o tym poinformowany a za to odpowiada bodajże pomarańczowa kontrolka z symbolem oliwiarki z "lewej" strony zegarów. Dlatego nie musisz tego naprawiać wcale :mrgreen: pod warunkiem pilnowania stanu oliwy
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.