Skocz do zawartości

Zaślepki otworów mocowań dodatkowej pompy wody


aaben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Cześć,


Prezentuję Wam mój wynalazek, który powstał po tym jak zobaczyłem u siebie pod maską coś takiego:

97lwC3c.jpg


Przez te otwory na podłużnicę leci syf prosto z wnęki koła, jest dramat!

aXyeZmq.jpg


No nie można sobie na to pozwolić. :lol: Poświęciłem trochę czasu na projekt 3D, później drukowanie prototypu, przymierzanie, ponowne drukowanie i udało mi się dojść do takiego produktu:

e4NFQQM.jpg


Po ponad roku użytkowania, plastik bez żadnych uszkodzeń ani problemów:

TeoTd8w.jpg

XvuSDUV.jpg


Zaślepki wyglądają tak:

7CBggt9.jpg


08KlCxe.jpg


Niestety otwory mają bardzo specyficzny kształt, nie da się tego łatwo "załatać". Moje zaślepki też mają minimalne "luki", jednak efekt jest bardzo dobry. Wykonane są z plastiku.


Wydrukowałem już dwie serie testowe i na razie nie było reklamacji. Zastrzegam jednak że produkt jest wciąż w fazie rozwojowej, mogą się zdarzyć małe ubytki z powodu technologii (druk 3D).


Jeżeli ktoś jest zainteresowany, zapraszam do kontaktu przez wiadomość prywatną. Koszt przesyłki paczkomatem lub listem poleconym to 55zł za komplet. Pierwsze komplety wysyłam w tym tygodniu, jeżeli będzie wielu chętnych czas oczekiwania może się wydłużyć.


Osobiście na tym nie zarabiam, raczej sprawdzam czy będzie zainteresowanie. :)

Edytowane przez aaben
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Zarabiać to trochę dużo powiedziane, choć już jeden taki był który próbował użyć tych projektów i nawet miał aukcje na allegro. :)


Będę zamawiał dodruk tych zaślepek, proszę o PM wszystkich zainteresowanych z informacją o liczbie kompletów.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.