Skocz do zawartości

Zakup grupowy wyświetlacz bmw


Matj

Rekomendowane odpowiedzi

Orgnizuje zakup grupowy wyświetlaczy do BMW od firmy M.S. Group. Wyświetlacz oprócz wskazywania temperatury oleju, egt paliwa, powietrza, ma możliwość odczytywania błędów oraz wiele innych funkcji. Jak irytuje was tak jak mnie brak informacji na zegarach to jest to idealne rozwiązanie, dużo tańsze od np. AWRON albo customowych zegarów. Podłącza się go pod OBD działa plug&play.


Cena: 599 zł netto(być może przy dużej ilości zamówień uda się troche obniżyć)


Poniżej filmik pokazujący urządzenie:



zapraszam wszystkich do grupy na Fb w celu ustalenia dalszych szegółów odnośnie zamówienia:

https://www.facebook.com/groups/1242653822571658/


lub priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
600 netto za coś co można mieć po kosztach złącza diagnostycznego na BT + apka na telefon za ~50zł https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=326379 :?: :lol:

Bez kitu.

Co kto lubi...

Awron przynajmniej świetnie pasuje z kratką nadmuchu itp. a tu? Ta chińska tania zabawka na przyssawce z pixelową czcionką i ten wyświetlacz. Taniej kupić jakiś padłofon z androidem i kabel :}

Coś na poziomie awron nawet do samodzielnej rzeźby w wentylacji brałbym od razu ale za takie coś ja podziękuję - chyba, że przy większym zamówieniu obniżycie cenę na 59,90 netto.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym odsądzał od czci i wiary usera który na pięć postów w czterech zachęca do grupowego zakupu...

Poza tym za podobne pieniądze można mieć dużo funkcjonalniejsze chińskie radio na Androidzie plus OBD. Wystarczy wpisać na aliexpress BMW e90 android

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińskiego radia jestem posiadaczem, tak samo jak Torque oraz wtyczki bluetooth obd. Jak Cie zadowala działanie tego to ok. Mi to nie pasowało (może jakaś słaba wtyczka była a może torque jest ograniczone, nie próbowalem na bimmer tools)


Tak jak napisalem w temacie z e60, szykuje samochod do sportu i potrzebuje wyświetlania temperatur i cisnienia oleju na bierząco(tego nie miałem w torque). Firma jest z polski i moim zdaniem jest profesjonalna - tworzy narzedzia do tuningu aut m.in.


Obecnie robią wyświetlacze do VAG, ja do nich napisalem odnośnie bmw - powiedzieli że nie robią ale jakby było kilku chętnych to zrobią.


Co do jakości i wyglądu, może nie powala ale nie uważam że wygląda źle. Ma pełnić funkcje a nie wyglądać. A jak mam zapłacic za awrona 2-3k za mniej funkcji to wole 720zł za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600 netto za coś co można mieć po kosztach złącza diagnostycznego na BT + apka na telefon za ~50zł https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=326379 :?: :lol:

Bez kitu.

Co kto lubi...

Awron przynajmniej świetnie pasuje z kratką nadmuchu itp. a tu? Ta chińska tania zabawka na przyssawce z pixelową czcionką i ten wyświetlacz. Taniej kupić jakiś padłofon z androidem i kabel :}

Coś na poziomie awron nawet do samodzielnej rzeźby w wentylacji brałbym od razu ale za takie coś ja podziękuję - chyba, że przy większym zamówieniu obniżycie cenę na 59,90 netto.

 


Swoją drogą moge ich zapytać czy nie zrobili by coś na podobnego do AWRONA. Przy dzisiejszych technologiach to nie powinien być problem. Wyświetlacz można kupić droższy, jakiegoś grafika do zrobienia ładniejszych animacji wykresów. Myśle że coś koło 1,2k by to kosztowało wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.