Skocz do zawartości

[E46] 320i coupe- pytanie dot. zamka w drzwiach pasażera


damiano420

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Muszę wymienić w swoim coupe zamek w drzwiach pasażera (padł mikrostyk odpowiadający za otwieranie drzwi z centralki). W związku z tym mam pytanie, jeśli posiadam zamek z polifta, to szukać na zasadzie by ten kupiony był z tego samego nadwozia oraz kwesti przedlift/polift, czy kwestia numeru oe jest pierwszorzędna?

Pytam bo znajduje wiele aukcji, na których w ogóle nie ma podanego numeru oe tylko np. polift coupe. Jeśli będzie się różnić nr oe a pozostałe kwestie będą identyczne jak u mnie to kupować?

Pytanie zdaję się proste ale sam nie wiem co o tym myśleć, zatem czekam na odpowiedzi.

Z góry dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Podaj 7 ostatnich znaków vin ( może być na pw), ponieważ w tytule masz 320i a w profilu 318i, więc i pewnie data produkcji różni się.

Edit:

Numer zamka drzwi pasażera po 09.00 - 51217011250.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Do coupe zamek pasuje tylko z coupe lub też z cabrio. Sedan i touring mają inne zamki. Mało tego jak coupe przedlift to musi być z przedlifta jak polift to też od polifta. Zamek z przedlifta do polifta będzie pasował w śruby ale klamki nie ruszysz tak samo na odwrot. Przedlifta klamka przy otwieraniu idzie prosto a polift lekko w górę idzie. Z anglika pasuje zamek ale nie będziesz miał u kierowcy opcji na wkładkę kluczyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.