Skocz do zawartości

E46 330ci Düsseldorf WBABD51060PK28940


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.


Ja namawiałbym ta Panią ,Pana by tą kwotę zainwestowała w Golfa 6 moze nawet 7 !

To BMW : 15 latek i 250000 km to juz bardzo stary samochód ( dla mnie auto konkretnie wyjeżdżone , 15 letnia karoseria - masakra i szrot) i za tą kasę :mad2:

 

Na golfa 7 to mało, ale golfa 6, który jest tak naprawdę liftingiem golfa 5, czyli 17 letniego trupa, wystarczy :mrgreen: Co nie zmienia faktu, że kilkunastoletnie BMW nie jest dla kogoś, kto chce mieć jak nowe. Zawsze coś się znajdzie do zrobienia.


A tak swoją drogą to ciekawe co się stanie z rynkiem samochodów używanych. Nowe przestały się sprzedawać, będzie mniejsza podaż używek w przyszłości, więc teoretycznie mogłyby drożeć. Do tego dojdą pewnie nowe moto podatki, bo po tym wszystkim budżet będzie się musiał podnieść. Z drugiej strony znaczne bezrobocie, mniej pieniędzy w rękach mas, mniejsza skłonność do wydawania - ogłoszenia mogą długo stać, co wymusiłoby spadek cen. Będzie ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo :8) Chyba czas zaczać przerabiać kompota E46, zamiast sprzedawać :D :) :8) :lol: :mrgreen:

 

No nareszcie!!!

Tyle, że ja niczego nie sprzedaję, 325ti zostaje do końca, mojego lub jej... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo :8) Chyba czas zaczać przerabiać kompota E46, zamiast sprzedawać :D :) :8) :lol: :mrgreen:

 

No nareszcie!!!

Tyle, że ja niczego nie sprzedaję, 325ti zostaje do końca, mojego lub jej... ;)

Pisałem w innym temacie, ze jest tez na stanie i szkoda go oddać, bo nakłady przekroczyły już 2/3 jego wartości :D :) Ciekawe, co by sie tam do niego zmieściło :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, ok, teraz rozumiem.


W E46 zmieści się dużo, pytanie tylko jaka jest potrzeba. One świetnie spisują się na torze, na daily ja chyba bym oszalała z >300 KM przy tej karoserii...


To E36 zostało wzmocnione w całości i to w tak młodym wieku, że opłacało się - jak widać :mrgreen: - zainwestować 150% ceny nowego.

Trzymam kciuki za aukcję, choć pewnie ma małe szanse na dobrą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wg mnie dla niedojrzałych nastolatków z benzyną w głowie zamiast mózgu, ale co kto woli :8)

ten kompakt to liga civiców i puszek pod zderzakiem. Zaciski malowane szprajem i felga 11 cali z oponą 165/30. Pierwsi od świateł do świateł przepisy na drugim planie.

Wymiana rygielków na aluminiowe i 10 storn o tym w garażu, tak to widzę

To auto to abominacja bez proporcji zapomnieć jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że pisząc na forum, a w szczególności zakładając nowy wątek, nie tylko wyrażam zgodę na regulamin tego forum, ale też powinnam zaakceptować zwyczajowe formy komunikacji jego użytkowników. Zwłaszcza tych, na których opinii najbardziej mi zależy.

Niemniej - jak wszędzie - granicą wolności wypowiedzi na forum jest sfera wolności drugiej osoby. I z powołaniem właśnie na to terytorium, jako autorka wątku, proszę o powstrzymanie się od obrażania ludzi i samochodów.


Niezależnie od stopnia elokwencji w używaniu docinek i drwin, komentujmy proszę z szacunkiem i godnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.