Skocz do zawartości

Zestaw głośnomówiący BMW bluetooth.


lskora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam


Mam pytanie. Nie mam na liście zakładki TELEFON. Jak wciskam na panelu TEL to też nic się nie dzieje.


Numer VIN:

L533723


Czy to auto ma zestaw głośnomówiący bt? Jeśli nie to czy można doposażyc w taki oryginalny BMW?


Z góry dziękuje za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak jest to znaczy zestaw głośnomówiący musi być... BMW nie montuje niczego za co nie zapłacono :). Może coś nie działa. Masz ten samochód od nowości? Jak nie to zapytaj sprzedawcę lub poprzedniego właściciela o BT

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,


to może ja się wypowiem bo temat przerabiałem 2 miesiące temu: to że są mikrofony w podsufitce nie znaczy że masz bluetootha. Sprawdź po VIN może masz tylko przygotowanie, ale nie masz prawidłowego modułu. W moim wypadku tak było, miałem możliwość połączenia z 112, ale nie dało się podłączyć telefonu. Dokupiłem moduł + kodowanie i telefon działa.


Pozdrawiam,

WK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam opcję z przygotowanie pod BT z kartą SIM (auto z USA), przed zmianą modułu COMBOX sprawdziłem przycisk SOS czy działa (połączyłem się z komendą Policji). Nie wiem jak u nas, ale w autach z USA karta ma bezterminową ważność (nie wiem czy wynika to z rocznika czy z przepisów, auto z 2011 roku).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam opcję z przygotowanie pod BT z kartą SIM (auto z USA), przed zmianą modułu COMBOX sprawdziłem przycisk SOS czy działa (połączyłem się z komendą Policji). Nie wiem jak u nas, ale w autach z USA karta ma bezterminową ważność (nie wiem czy wynika to z rocznika czy z przepisów, auto z 2011 roku).

Ciekawe co napisałeś. Ja także mam auto z USA (2015r) z systemem powiadamiania SOS (przycisk SOS pod klapką w posufitce). Kiedyś przycisnąłem (przy wyłączonym silniku - nie wiem czy ma to znaczenie, czy jakieś inne warunki muszą być spełnione) i stało się tylko to, że wszystko się jakby wyłączyło i słychać było tylko takie ciche "brzdąkania" w głośniku tak jak ma to miejsce przy nawiązywaniu połączenia telefonem zbliżonym do jakiegoś radia czy innego urządzenia z głośnikiem. Po pewnym czasie przestało i system auta wrócił do stanu normalnego.

Pisze o tym tak dość obszernie ponieważ zależało by mi na tym aby dało się połączyć awaryjnie z jakimiś służbami poprzez ten przycisk. Według mnie (oby nigdy się to nie przydało) jest to dobra sprawa ponieważ w razie wypadku można wezwać pomoc. Ten przycisk jest po prostu nad głową a w razie wypadku telefon może być nie wiadomo gdzie.


Keravim napisz proszę co wiesz na temat połączeń za pomocą tego systemu. Czy wymiana COMBOX na polski model coś zmieni? Gdzie jest ta karta SIM, czy można ją wymienić na polską, dopisać nr IMEI karty do systemu polskiego operatora itp. Jak ktoś inny wie coś na ten temat to także proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, niestety nie jestem w stanie powiedzieć gdzie się znajduje o ile faktycznie jest. Taką informację przekazał mi gość, który dokładał mi moduł (byłem zdziwiony, że ta funkcja działa), wspominał że w wielu modelach BMW (nawet tych starszych, np. E39) ta funkcja działa. Może ktoś inny będzie wiedział coś więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem wczoraj możliwości połączenia po przyciśnięciu przycisku SOS. Niestety (dla mnie) nie połączyło mnie np. z Policją.

Próby robiłem zarówno przy wyłączony silniku jak i przy włączonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.