Skocz do zawartości

Akcja serwisowa odpływ wody


Franc Maurer

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy dostałem dzisiaj informację z serwisu:

Szanowny Panie,

Jest akcja serwisowa na optymalizację odpływu wody. Wiąże się do z występującymi komunikatami – check control oraz występowania różnych awarii np. PDC, układu spryskwaczy. Odpływ wody z przodu jest niewystarczający, więc trzeba to zoptymalizować.

Możecie napisać o co chodzi i czy jest sens to robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wydaje mi się że chodzi tutaj o pokrywę filtra kabinowego, która nie posiada specjalnego kanału odpływowego. Woda z podszybia spływa właśnie na górną pokrywę tego filtra i powinna być kierowana do dalszego odpływu. Samochody wytypowane do tej akcji serwisowej mają płaskie pokrywy i woda lub też płyn do spryskiwaczy dostaje się przez przypadek na kable, co może powodować uszkodzenie wiązki elektrycznej i wyskakiwanie błędów. Cała akcja serwisowa polega na wymianie tej pokrywy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po akcji serwisowej. Byłem w serwisie BMW Premium Arena w Łodzi. Trwało wszystko około 3 godzin ponieważ przy okazji wykonano przegląd auta. Zwrócono mi uwagę, że w zbiorniku z płynem chłodzenia jest sporo oleju-wg mechanika jest duże prawdopodobieństwo uszkodzenia uszczelki głowicy lub bloku silnika. Jestem umówiony do swojego mechanika na przyszły tydzień. Czy macie koledzy jakiś inny pomysł co może być powodem oleju w płynie chłodniczym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też zostałem objęty akcje sewisawa f25 .

Po wykupieniu ac+oc po tygodniu odezwali się bmw

ZK Kielce .

Wymiana mocowań isofix plus rurka odwodnienia.

Z mocowań zrezygnowałem.bo 1.5 dnia by to im zajęło A Wymiana rurki tylko 1.5godz.

Dodatkowo sprawdzili auto wycieki stan kół hamulców płynu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.