Skocz do zawartości

Jak dlugo czekaliscie na odbior?


estor

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że ostatnio cisza na forum,chyba już wszyscy odebrali auta :D Moje 04-07 przypłynęło do Bremerhaven,teraz czekanie czy ktoś z Was ostatni odbierał x5?

 

Skąd masz info ze auto przypłynęło i jaki masz status?

Moje auto wyprodukowane przd twojm 17 maja i z tego co wiem to dalej 165 w transporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie odnośnie ubezpieczenia,jeśli było zamówienie PROM czy tez dealer wam mówi ze tylko ich ubezpieczenie?Mi wyliczyli 11tys allianz to samo u znajomego mam 7,8tys tez allianz .Czytaj umowe ........ BMW polska na infolinie twierdzi ze nie ,dealer ze tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ostatnio cisza na forum,chyba już wszyscy odebrali auta :D Moje 04-07 przypłynęło do Bremerhaven,teraz czekanie czy ktoś z Was ostatni odbierał x5?

tak, dużo auto przepłynęło, ale co z tego mój po niespełna 3 700 km trafił na serwis, został zatrzymany i czeka na naprawę - a naprawa nie wiadomo kiedy bo brak części na magazynach :cry: :cry: :cry:

odbiór to dopiero początek - jak to mówią: "kto odebrał ostatnio nowe auto, to w cyrku nie śmieje się" :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ostatnio cisza na forum,chyba już wszyscy odebrali auta :D Moje 04-07 przypłynęło do Bremerhaven,teraz czekanie czy ktoś z Was ostatni odbierał x5?

tak, dużo auto przepłynęło, ale co z tego mój po niespełna 3 700 km trafił na serwis, został zatrzymany i czeka na naprawę - a naprawa nie wiadomo kiedy bo brak części na magazynach :cry: :cry: :cry:

odbiór to dopiero początek - jak to mówią: "kto odebrał ostatnio nowe auto, to w cyrku nie śmieje się" :lol: :lol: :lol:

 

co sie zepsuło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ostatnio odbierał auto, które przez jakiś stało w porcie w Niemczech z kodem "no recall 0065630300"? Wiecie co dokładnie oznacza ten kod, czego brakuje i będzie dokładane przed transportem do Polski?


Pozdrawiam,

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy ktoś ostatnio odbierał auto, które przez jakiś stało w porcie w Niemczech z kodem "no recall 0065630300"? Wiecie co dokładnie oznacza ten kod, czego brakuje i będzie dokładane przed transportem do Polski?


Pozdrawiam,

Daniel

Miałem ten sam kod auto wyprodukowane w połowie maja w tygodniu dopłynęło do Niemiec status 181 wcześniej miałem taką informację od delera że to nic takiego jakaś aktualizacja przed chwilą sprawdziłem swój VIN i zmienił się na zamknięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A dokładniej opis kodu wady

Doposażenie centralnego wyświetlacza informacyjnego

Dzięki, też już widzę opis błędu i status też już zamknięty, teraz czekam na dostawę i odbiór. Aż trudno uwierzyć, że dokładają centralny wyświetlacz poza fabryką, gdzieś w porcie, to przecież wymaga rozmontowania sporej części deski…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Zamówienie 14.02.2022

Produkcja 07.05.2022

Odbiór 22.08.2022 :)

No i moje F-95 w garażu, teraz docieranie (jakieś dziwne te docieranie ;) - maks 170km/h i nie więcej jak 5000 obrotów/min).

 

Gratulacje! „Będzie Pan zadowolony” po dotarciu. Niektórzy docierają do 5kkm, drugi raz olej wymieniają i dopiero pełny ogień. Ale to z tym silnikiem to brzmi jak automasochizm :-)


Jaki kolor? Były restrykcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie 14.02.2022

Produkcja 07.05.2022

Odbiór 22.08.2022 :)

No i moje F-95 w garażu, teraz docieranie (jakieś dziwne te docieranie ;) - maks 170km/h i nie więcej jak 5000 obrotów/min).

 

Gratulacje! „Będzie Pan zadowolony” po dotarciu. Niektórzy docierają do 5kkm, drugi raz olej wymieniają i dopiero pełny ogień. Ale to z tym silnikiem to brzmi jak automasochizm :-)


Jaki kolor? Były restrykcje?

 

Dzięki, ja restrykcji żadnych nie miałem :)


Kolor to: Tansanitblau Ii Metallic - C3Z

do tego: Volleder "merino/silverstone 2" - X3A9

i listewki: Carbon



od razu koła zimowe, pakiet naprawy, serwisu i gwarancja na 5 lat


Bajka :), aż mi się nie chce z niego wysiadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uszanowanie, to mój pierwszy post, chociaż forum śledzę od lat i bardzo sobie cenię :D


Zamawiałem z końcem kwietnia 40d i właśnie odebrałem tydzień temu, co jest sporym zaskoczeniem, ponieważ, realizacja miała być do roku czasu. Czytając Wasze posty obstawiałem raczej wiosnę 2023, co jakoś mi nie przeszkadzało bardzo bo poprzednia X5 była naprawdę super i ciężko było znaleźć nawet powód do zmiany. W każdym razie 4 m-ce i nowa X5 odebrana zgodnie z zamówieniem, więc może coś się odetkało, ewentualnie popyt spada plus dodatkowo priorytet maja zamówienia które im wpadły już po podwyżce cen, która była z tego co kojarzę jakoś na początku roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, to mój pierwszy post, chociaż forum śledzę od lat i bardzo sobie cenię :D


Zamawiałem z końcem kwietnia 40d i właśnie odebrałem tydzień temu, co jest sporym zaskoczeniem, ponieważ, realizacja miała być do roku czasu. Czytając Wasze posty obstawiałem raczej wiosnę 2023, co jakoś mi nie przeszkadzało bardzo bo poprzednia X5 była naprawdę super i ciężko było znaleźć nawet powód do zmiany. W każdym razie 4 m-ce i nowa X5 odebrana zgodnie z zamówieniem, więc może coś się odetkało, ewentualnie popyt spada plus dodatkowo priorytet maja zamówienia które im wpadły już po podwyżce cen, która była z tego co kojarzę jakoś na początku roku.

Cześć Acorn78 - witamy na forum :D wrzuć zdjęcia swojej 40d do galerii

faktycznie coś odetkało się z produkcją (po podwyżce i obcince na rabatach X5 są już tak astronomicznie drogie iż nikt tego nie kupuje? :lol: ) - salony mówią iż ok 6m-c czeka się na "do produkcji" + płynie teraz już partia gotowych już do sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się w tym dziale.

Dziś 21.09.2022 złożyłem zamówienie

Na dokumencie widnieje data dostawy 17.3.2023

Zobaczymy

Zamówiona X5 - e45

aktualnie:

i4 G26 z 2023

X5 45e z 2023

118i z 2019

 

Były 730d E65 z 2004; 120i z 2005; 518d F10 z 2015; X4 20d z 2017, 518d z 2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.