Skocz do zawartości

Jak dlugo czekaliscie na odbior?


estor

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie

22.09 zamówienie

13.10 produkcja

03.01 transport z Niemiec

27.01 odbiór samochodu :)

Zamawiane wszystko bez restrykcji


Gratulacje ! Kurcze tego samego dnia wyprodukowany co mój a moj jeszcze stoi w Bremerhaven :(

Edytowane przez Minte77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

22.09 zamówienie

13.10 produkcja

03.01 transport z Niemiec

27.01 odbiór samochodu :)

Zamawiane wszystko bez restrykcji


Gratulacje ! Kurcze tego samego dnia wyprodukowany co mój a moj jeszcze stoi w Bremerhaven :(

 

Faktycznie dziwne bo ja miałem produkcję parę dni po was a już zdążyłem odebrać auto w zeszłym tygodniu. Wczoraj odebrałem już twardy dowód rejestracyjny :) idealnie przed wyjazdem na narty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

22.09 zamówienie

13.10 produkcja

03.01 transport z Niemiec

27.01 odbiór samochodu :)

Zamawiane wszystko bez restrykcji


Gratulacje ! Kurcze tego samego dnia wyprodukowany co mój a moj jeszcze stoi w Bremerhaven :(

 

Faktycznie dziwne bo ja miałem produkcję parę dni po was a już zdążyłem odebrać auto w zeszłym tygodniu. Wczoraj odebrałem już twardy dowód rejestracyjny :) idealnie przed wyjazdem na narty

 

Ty nie miałeś braków w wyposażeniu, pewnie to przyspieszyło transport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem braki bo samochód dopłynął na początku listopada( nie pamietam) i czekało na doposażenie.

Auto odebrane, narzekałem się, było warto. Panowie życzę wam Cierpliwości bo fajne auto;)


Chciałem zdjęcie wrzucić ale nie wiem jak :(

 

Aaa jak wywnioskowałem, że nie masz braków po tym jak umieściłeś linka do sprawdzania czy jest jakaś akcja. I pisałeś, że u Ciebie jest pusto.

Pewnie z miesiąc jeszcze poczekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też od 14.01 w transporcie i już mnie strzela to czekanie i to że nikt nie wie nic.


Swoje auto muszę oddać lada dzień, przeciągam wszystko i może będę musiał wziąć auto z wypożyczalni, bo nie chce kogoś z kim się umawiałem zostawiać bez auta. Na ten moment próbuje to przeciągnąć, ale nie wiem ile jeszcze będę w stanie. A z dnia na dzień odbioru nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem braki bo samochód dopłynął na początku listopada( nie pamietam) i czekało na doposażenie.

Auto odebrane, narzekałem się, było warto. Panowie życzę wam Cierpliwości bo fajne auto;)


Chciałem zdjęcie wrzucić ale nie wiem jak :(

 

Z tym zdjęciami też się zastanawiałem jak to zrobić.

Wrzucasz najpierw na jakiś serwis hostingowy np https://pl.imgbb.com/


I potem tuja funkcja Img

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jest w transporcie do Bremerhaven co prawda X6 ale to jest to samo co X5 jak myślicie ile tam może czekać aż dopłynie do Bawaria Motors, moja konfiguracja nie zawiera zawieszenia pneumatycznego i brak również aktywnej osi skrętnej.

Nie brałem również systemu asystującego professional :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też dostałem info, że moja znowu wypadła z produkcji :(

to już 4 raz. Miałem na ten rok na 4 tydzień, potem 6 a teraz wypadła nie wiadomo na ile :/ masakra.

Restrykcji znowu pełno. Rezygnacja z pneumatyki może nic nie dać, takie też mam info. Ja nic nie wyrzucam, czekam cierpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem odpowiedniego tematu więc zapytam tutaj, dopiero teraz o tym pomyślałem (trochę późno):

Kierownica jest regulowana elektrycznie niezależnie od wyboru foteli? I czy w każdej wersji wyjeżdża ona do góry przy wysiadaniu, a przy wsiadaniu opuszcza się na swoją pozycję? :)


Edit: na otomoto znalazłem parę ze sportowymi i widać że mają elektryczną regulację kierownicy, nie wiem tylko czy jest sparowana z pamięcią fotela i się ustawia po wciśnięciu przycisku :)

Edytowane przez Mp00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem 17styczen 2022 z pneumatyka i umowa ze do 31maja 2022 odbiór.Czy ktoś z Was zrezygnował z zamówienia po uzgodnionym terminie?

Zamawiałem 17 listopad wczoraj dzwoniłem do swojego handlowcy auto dalej w kolejce nie mam nawet przybliżonej daty produkcji na umowie odbiór do końca czerwca weglug mnie nie realne pneumatyka przez 6miesiecy niedostępna HK od lutego dostępny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mój dojechał do Niemiec nie dawno to może być odbiór nawet maj. Diler nie zagwarantował mi ceny z dnia podpisania umowy przez co cena mojego auta lekko wzrosła w tym i rata leasingu operacyjnego parametry leasingu mam następujące opłata wstępna 30% okres 5 lat wykup 15%, czy to prawda że rata startuje dopiero miesiąc od odbioru auta to będzie mój pierwszy leasing w życiu. Ja zamawiałem w sierpniu i wtedy wpłacałem opłatę wstępną aby były koszty a teraz znowu na koszty mam czekać do czerwca skoro w maju odbiorę auto jak dopiero czeka na doposażenie u Niemców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.