Skocz do zawartości

F31 Jak pozbyć sie wody za siedzeniem pasażera?


Zgadnij97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem. Ciekła mi woda przez drzwi do kabiny auta. Problem usunąłem lecz woda stoi i zamarza w nocy razem z podłogą... Jakieś wskazówki jak pozbyć sie tej wody? Wszystkie szyby od środka przez to zamrzają... :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co woda ci stoi - kałuża ? czy jest wykładzina wilgotna przez to podciekanie ?

Stojąca wodę to nie ma innej rady jak po prostu kłaść ręcznik i wykręcać lub zebranie szufelka jakąś. Wyciągnąć ile się da.

A żeby pozbyć się wilgoci w wykładziny to zbieracz torebki z kilkami do wchłaniania wilgoci z butów, torebek, plecaków itp. rozłożyć i niech wciąga. Może można kupic te kulki luzem na all... czy gdzie indziej, zapakować je do skarpety i położyć na wykładzinie - będzie wchłaniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz w okolicy wypożyczalnie sprzętu budowlanego zadzwoń i zapytaj czy mają osuszacze powietrza. Wypożycz (cena to zazwyczaj 50-100zl za dobę) auto wstaw do ciepłego garażu, okna i drzwi samochodu zamknięte, maszyna w środku i co pół godziny sprawdzasz pojemnik z wodą :wink:

Oczywiście wcześniej usuń tyle ile tylko się da ręcznikiem, szmatą itp.


Jeśli nie masz dostępu do osuszacza, albo kulek osuszających rozkladaj gazety tylko takie na szarym papierze i ryż w woreczkach - ale będzie to trwało bardzo długo.


Pewną opcją jest tez klimatyzacja - obieg zamknięty, maksymalne chłodzenie, ale auto by długo musiało stać w ciepłe i do tego odpalone (na zimnie nie załączy kompresora)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w Niemczech, do Polski rzadko zjeżdżam. Tutaj ciężko coś takiego znaleźć. Zasypałem całą podłogę ryżem. Jutro ściągnę to odkurzaczem i zobaczymy co z tego będzie. Najgorzej że to zamraza co noc :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.