Skocz do zawartości

bmw g31 standardowe nagłośnienie upgrade


szuwx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Mam pytanie, zblizone do powyższego, mianowicie:


Ktoredy ida kable do glosnikow w podsufitce g31 w stereo?


W F11 szly lewym slupkiem.

Nie śmieć na forum i nie dubluj wątków...


Wg schematu, powinny być również w tylnym lewym słupku.

Jakie są powody Twojego zainteresowania tymi przewodami ??

Wg. jakiego schematu? Na newtis nie ma takich opisów i rozrysowanych miejsc, jak ida przewody.

Doposazam do HK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam u siebie nagłośnienie Hi-Fi, chciałbym zainstalować w bagażniku (kombi) tubę wraz z wzmacniaczem.

Gdzie najprościej wpiąć się do instalacji aby pociągnąć sygnał wejściowy do wzmacniacza .

 

No cóż, sam sobie odpowiem na zadane pytanie.

W lewym nadkolu rzeczywiście znajduje się wzmacniacz. Kabel biało-czerwony jest od głośnika lewy tylny, żółto-czerwony - prawy tylny.

Niestety nie znalazłem drugiego przewodu głośników tylnych, ale aż tak bardzo mi nie zależało.

Zdjąłem delikatnie osłonę głośników tylnych (tych w suficie), po wykręceniu 3 śrub mocujących głośnik niskotonowy jest dostęp do przewodów.

Dodatkowy przewód stosunkowo łatwo można przełożyć podsufitką, potem pod uszczelką tylnego słupka (blisko tylnej klapy) do podłogi.

W praktyce było to prostsze niż dobieranie się do wzmacniacza. Mam już sygnał wejściowy do dodatkowego wzmacniacza.


Pytanie z innej beczki (może nie na temat wątku ale może przeczyta ktoś kto zna odpowiedź).

Ile amper ma bezpiecznik od gniazda 12V w bagażniku (kombi) i gdzie jest ten bezpiecznik ?

Chcę wiedzieć jak duży prąd może pociągnąć wzmacniacz bez wywalenia bezpiecznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pytanie z innej beczki (może nie na temat wątku ale może przeczyta ktoś kto zna odpowiedź).

Ile amper ma bezpiecznik od gniazda 12V w bagażniku (kombi) i gdzie jest ten bezpiecznik ?

Chcę wiedzieć jak duży prąd może pociągnąć wzmacniacz bez wywalenia bezpiecznika.

W bagażniku masz akumulator, on zniesie każdy prąd :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.