Skocz do zawartości

E91 325i nie działa otw/zam bezprzewodowo z kluczyka


kubwosz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


od dwóch tygodni posiadam E91 325i n52, i właśnie wczoraj, schodząc do auta nie udało mi się go otworzyć kluczykiem zdalnie. Na szczęście fizycznym kluczykiem nie było problemu, wszystko działa prawidłowo, lusterka się rozkładają, wnętrze podświetla, wszędzie centralny zamek otwiera drzwi. Pomyślałem, że to wina kluczyka, ale na drugi kluczyk który mam, też zupełnie nie reaguje. Nie wiem czy to przypadek, ale w ten wieczór, w który się to zepsuło, bawiłem się trochę w ustawieniach na komputerze pokładowym i na tym wyświetlaczu, raczej nic nie zmieniałem, tylko przeglądałem opcje, ale może coś przypadkowo kliknąłem, jest taka opcja? Zmieniłem wtedy też język z niemieckiego na angielski, ale to chyba nie może mieć związku... Sprawdziłem dzisiaj dosłownie wszystkie bezpieczniki, bo szukając w internecie rozpiski z bezpiecznikami, nie byłem pewien, która do mojego auta pasuje(nie ma karteczki, która powinna być wsunięta w osłonkę schowka.

Czy możecie mi poradzić co jeszcze sprawdzić/zrobić? Będę bardzo wdzięczny za wszystkie sugestie


Pozdrawiam,

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Przy touringach częstym problemem były pekajace kable w gumowej osłonie idące do klapy bagaznika (prawa strona) lub siadać też lubił sterownik diversity będący pod lotka na tylnej szybie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, czytałem o tym, ale jakby ktoś miał zdjęcia/filmy jak ktoś to wymienia, to byłoby super, bo nie jestem pewien jak to rozebrać.

Śmieszniejsza sprawa, że kluczyk zaczął dzisiaj działać, po 1,5tygodnia, sam z siebie. Oddałem auto do mechanika na wymianę świec, powiedziałem też, że nie działa kluczyk i jakby miał czas na to spojrzeć to byłoby spoko. Jak odbierałem, to powiedział, że nie miał czasu i jedynie na wybrane bezpieczniki spojrzał. Pomyślałem, że trudno, ale wychodząc jeszcze sprawdziłem guziczki na pilocie, bo co zaszkodzi. Nie zadziałało. Wróciłem do domu, i to samo, co zaszkodzi kliknąć guzik. I tym razem już zadziałał, i działał jeszcze kilka razy póki co... Wszystko działa jak należy póki co, ale może faktycznie jest jakieś spięcie i dlatego tak się dzieje.

Pozdrawiam i dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.