Skocz do zawartości

Spojler w 6GT - komunikat o blędzie


geno1234

Rekomendowane odpowiedzi

Przy prędkościach 80-100 km/h pojawia mi się na headup taki komunikat:


H6QhOFs.jpg


jdCbzVf.png


Dzisiaj byłem z tym w ASO. Znaleźli błąd w komputerze, skasowali, niby zaktualizowali soft i powiedzieli, że już nie będzie problemu. Niestety po wyjeździe od nich w ciągu kilku minut znowu się pojawił komunikat. Miał ktoś może podobny błąd?


Napisałem już do ASO, ale 6GT to mało popularne auto i może nie ogarniają tam dobrze o co chodzi.


Znalazłem na jednej zagranicznej grupie podobny temat, chyba o to samo chodzi (ale nie ma zdjęć to nie jestem pewny) i tam kilka osób pisało o tym, że skończyło się na wymianie jakiejś części spojlera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że ten komunikat na headup to nie od spojlera, tylko o odległości od poprzedzającego auta. Pierwszy raz go zobaczyłem jak się spojler podnosił i obniżał, dlatego skojarzyłem to jako problem ze spojlerem. W ASO chyba nie ogarniali za bardzo tego komunikatu, bo mnie nikt z błędu nie wyprowadził. Na innym forum mi to wyjaśnili.


Znalazłem dzisiaj opcję wyłączenia/włączenia tego komunikatu i rzeczywiście chodzi o odległość od auta. Ja na trasie wcześniej głównie na tempomacie jeździłem to wtedy to się nie pojawia, bo tempomat sam zwalnia. Jak się bez tempomatu jedzie to wtedy się pojawia dopiero ten komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.