Skocz do zawartości

BMW F30 328i WBA3A51010F234132 odradzam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przestroga:

Jeżeli ktokolwiek z Was jest mocno zainteresowany BMW F30 z poniższego linku, odradzam lub namawiam do mocnej negocjacji ceny. Mocnej w ilości nastu kilo PLN minimum. Byłem przez dwa, a może trzy dni właścicielem tego samochodu. Samochód zwróciłem i odzyskałem całość wpłaconej kwoty.

Auto było serwisowane w ASO - potwierdzam,

Auto bezwypadkowe - potwierdzam

Auto ma oryginalny lakier w grubości 70-110 mikronów

Samochód ma opony w stanie perfekcyjnym, letnie koła umyte przeze menie :D,

Opisu już niema w ogłoszeniu. W pierwotnym był...

Właściciel nie wspomina nic na temat zgłoszonych mu usterek.

Serwis z ASO świadomie lub nie dopuścił się do wielu zaniedbań serwisowych, być może nie informował właściciela o koniecznych naprawach.

Więcej mogę napisać na PRV... Mogę również udostępnić dla niedowiarków wycenę koniecznych do wymiany części powstałą po wstępnych oględzinach oraz zdjęcia kiedy samochód już parkował pod moim domem. Mogę też podać cenę za jaką ja kupiłem tego bumera.


https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-sport-line-max-wyposazenie-2-kpl-kol-kupiony-w-polsce-ID6CKdy0.html?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie ten dział, po drugie jak zaczynasz coś pisać to pisz o konkretach a nie mamy się domyślać lub pisać do ciebie na pw.

 

Witam,


Racja, post umieściłem w złym miejscu. Już poprosiłem moderatora o przeniesienie do innego działu. Reszta na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.