Skocz do zawartości

Luźne kable w bagażniku. Pomoc w identyfikacji.


Endriu2707

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem sobie w bagażniku po lewej stronie zamontować taką wnękę schowek nr ori 51478187265. Taki sam schowek/półkę mam z prawej strony. Zauważyłem, że po obu stronach wychodzą mi jakieś kable i proszę was o identyfikację. Być może pasował mi będzie jakiś wzmacniacz czy zmieniarka.

fe2f0258dc7b4264med.jpg

e38c846bd97e5e5amed.jpg

873c5a124d7a520fmed.jpg

Edytowane przez Endriu2707
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zdjęcie gniazd zmieniarki. Nie wiem czy wystarczy podłączyć, żeby działało.

https://www.dropbox.com/s/dhv12eoe8wnrpg4/zmieniarka%20gniazda.jpg?dl=0


Co do subwoofera to nie pomogę.


Popraw tytuł na zgodny z regulaminem, bo Admin usuwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Chodzi ci o trzecie złącze w zmieniarce czy na rysunku ? Daj link do realoem gdzie to jest. W zmieniarce jest bodajże złącze optyczne, ale nie wiem czy to jest podłączone. Nie chce mi się grzebać w aucie, bo trochę zimno :)


Jeśli masz ochotę to mogę Ci wysłać taką zmieniarkę to sobie sprawdzisz czy to działa. Zależy też pewnie jakie radio masz. Zmieniarka jest uszkodzona, tzn. podobno działa, ale się wiesza. Leży i się kurzy. Być może wystarczy laser wyczyścić/wymienić. Dostałem z autem od poprzedniego właściciela, który ją wymienił. Mogę wysłać do paczkomatu jak podasz mi dane na PW. Liczę na uczciwość, że jeśli Ci się przyda to niewielki ekwiwalent pieniężny, jeśli nie to chociaż zwrot za paczkomat. To i tak chyba taniej niż miałbyś gdzieś podjechać, żeby ktoś podłączył i sprawdził. Niewiele ryzykujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniarka ma trzy złącza.

Jedno czteropinowe - iBUS. Na zdjęciu zmieniarki to na środku.

Jedno koncentryczne - elektrycznie odpowiada ono znanemu z TV i innych takich złączu SPDIF, czyli cyfrowe wyjście dźwięku dla aut z DSP. Na zdjęciu zmieniarki to po prawej.

Jedno takie zwykłe, z analogowymi wyjściami. Na zdjęciu zmieniarki to to po lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.