Skocz do zawartości

Lekko przechylone kolo do wewnatrz.


kubul

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Mialem drobna kolizje, auto dostalo w okolice koła. Po wymianie uszkodzonych elementow pozostał jeden problem.

Kolo jest lekko przechylone do wewnatrz.

Auto prowadzi sie prosto, kierownica jest prosto, przy hamowaniu nie sciaga. Nie puka, nie bije.

Wahacze wygladaja na zdrowe, jeden wymienilem.

Amor wydaje sie prosty.

Sprezyna cala.

Same felgi wykluczam bo zalozylem drugi komplet.

Generalnie nic sie nie dzieje poza tym ze faktycznie kolo jest lekko pochylone do wewnatrz wzgledem strony przeciwnej. Chce to naprawic bo nie chce zeby darło mi nowe opony. Co jeszcze przejrzec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Adresy warsztatów gdzie robią solidnie geometrię .

Może amortyzator zgięty?

Ale co tu gdybać na odległość...

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w podobnym przypadku krzywy amortyzator. Za nic w świecie na aucie nie widziałem tego. Po zdemontowaniu widać było gołym okiem. Miałem pęknięty 1 wahacz oraz wykrzywiony drążek kierowniczy. Delikatnie też dostało ucho od drąga do łącznika stabilizatora. Co ciekawe felga nie miala nawet rys, opona także ta sama została... Mimo wszystko wymieniłem wszystkie wahacze, łożysko(doświadczenia z innych aut pokolizyjnych). Jeździłem potem 2 lata, nawet ponad 200kmh i żadnych problemów. Tak czy siak należy zrobić bardzo dokładne oględziny i pomiary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.