Skocz do zawartości

Wymiana przednich foteli


Jurop3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Posiadam BMW 118 po lifcie.

Mam pytanie odnośnie możliwości zmiany zwykłych manualnych foteli (podgrzewanych) na fotele sportowe manualne (podgrzewane) po lifcie. Czy po takiej przekładce należy coś kodować, zmieniać wtyczki lub może nie działać pompowanie boczków. Jakieś porady, może już ktoś to robił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ja mam polifta ze swykłymi fotelami i chce przełożyć z anglika z pompowanymi boczakmi i się zastanawiam czy jest z tym dużo roboty i czy ktoś może naprowadzić na podobny wątek? Przeglądam forum i jest milion postów i nie mogę odszukać konkretnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam

ja już jestem po zmianie foteli, ba całego wnętrza bo razem z fotelami wymieniłem tylną kanapę wraz z boczkami drzwi. Bardzo prosta sprawa, oczywiście wcześniej obejrzałem kilka tutoriali na youtubie.

Po zmianie która była bardzo prosta i intuicyjna, nie działają mi tylko pompowane boczki, które zupełnie mi nie przeszkadzają. Obecnie wnętrze wygląda jak klasa premium a przede wszystkim siedzi się wygodnie i świetnie jeździ. Polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jakbyś był gruby, a ktoś by wyciągał te fotele z auta, z ostatnim ustawieniem maksymalnie ciasnym, to by Ci przeszkadzało, bo byś się nie wcisnął. :))) Poza tym największą zaletą sportowych foteli jest właśnie regulacja boczków, a nie jak wyglądają. Podłączenie zasilania do boczków raczej nie powinno być problemem, ale trzeba by w schematy zajrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Jakbyś był gruby, a ktoś by wyciągał te fotele z auta, z ostatnim ustawieniem maksymalnie ciasnym, to by Ci przeszkadzało, bo byś się nie wcisnął. :))) Poza tym największą zaletą sportowych foteli jest właśnie regulacja boczków, a nie jak wyglądają. Podłączenie zasilania do boczków raczej nie powinno być problemem, ale trzeba by w schematy zajrzeć.

 


A masz taki schemat? Albo wiesz gdzie można znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.