Skocz do zawartości

Coś piszczy z tyłu


bmwe36

Rekomendowane odpowiedzi

Cos mi piszczy z tyłu.Szczególnie jaj mocniej przycisne.Mam e36 320.Może to coś przy moście??Nawet jak samochód jest na luzie to piszczy.Piszczenie jest jednostajne.Jak jeżdze normalnie to niepiszczy a jak troszke poszaleje to piszczy.Na 90% z tyłu.Co to może być.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy to piszcze nie niejest zwiazane z hamulcami bo moga piszczec ci klocki hamulcowe, moga ci niewracac i beda piszczec, spodkalem sie z takimi przypadkami w innym alcie i bylo to wlasnie od klocka hamulcowego a klocki byly nowe.

 

 

 

Pozdrawiam :D

 

Bedziesz Mial Wydatek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi skrzypią silentblocki, co najdziwniejsze, nie mam z tyłu żadnych luzów, etc. podobno spryskanie tego jakimś preparatem usunie tę uciążliwość... dodatkowo troszkę "lata i dźwięczy" tłumik, ale nie dziwię się skoro urwałem wieszak wyjeżdżając od wulkanizatora... :evil:

18.11.2006

Forza evil!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jeśli coś piszczy z tyłu i to nawet w czasie postoju to ja obstawiam na pompę paliwową.

Zaczynam się skłaniać ku pompie paliwowej. Zastanawiam się tylko jak groźny jest to objaw. Nie mam teraz za grosz czasu żeby się tym zająć (mam ślub w ten weekend - własny :8) ) a na początku przyszłego tygodnia mam jechać na Słowację w podróż poślubną. Czy ktoś wie jakie może być prawdopodobieństwo że stanę i nie ruszę dalej :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ślubu a co do prawdopodobieństwa że ci stanie to jest duże:)

Oczywiście żartuję, trudno przewidzieć ile twojej pompie pozostało do końca życia. Jak i tak masz ją zmieniać to kup nową i woź w bagażniku i w razie czego zmienisz ją na drodze. Może jak koledzy się dowiedzą że ci się pompa kończy to ktoś ci kupi nową na prezent ślubny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.