Skocz do zawartości

Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

No i się doczekaliśmy. Linki do map PREMIUM 2021-1 w pierwszym poscie. Są na serwerze mega, więc szybko ściągać, bo nie mam tyle miejsca, żeby długo je trzymać.

P.S. Dorzuciłem linki do torrentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam BMW F10 520d z listopada 2010r i mam taka sytuacje mapy jakie są zainstalowane to Road Map Move 2010 czyli jeszcze fabryczne , zgrałem na pendrive Road Map Europe West MOVE 2020 włożyłem pendrive w schowku , ale nic się nie dzieje zaznaczę , że posiadam pena 64GB Sandisk 2.0 , 3.0 i teraz pytani czy to może być powód ? jeżeli tak to jakiego pendrive użyć , jeżeli chodzi o aktywność wejścia USB w schowku to ładowanie np. telefonu jest więc oznacz że jest aktywny tak ? Za odpowiedzi z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Najpierw zobacz czy rozbisz tak jak na filmie


Upewnij się, że rozpakowywałeś najnowszą wersją 7zip lub winrar.

Czasami, rzeczywiście jest to kwestia pendriva, ale częściej wina leży po stronie przygotowania pendriva i danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wypakowuje nowe mapki i zaraz ruszam do auta. Co do kolegi powyżej. Ja miałem problem z moją navi polegający na tym że pena widział pytał czy zacząć aktualizację ale nic nie wgrywał. Problemem był błąd na dysku. Po wgraniu nowego obrazu dysku aktualizacje idą. Mogę podesłać namiary no kolegę z Sokółki który robi to bardzo szybko. Jeśli u ciebie nie widzi pena to albo masz nie tą mape albo źle sformatowany pen. Musi być fat 32. I najlepiej użyć pena 32 GB.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wypakowuje nowe mapki i zaraz ruszam do auta. Co do kolegi powyżej. Ja miałem problem z moją navi polegający na tym że pena widział pytał czy zacząć aktualizację ale nic nie wgrywał. Problemem był błąd na dysku. Po wgraniu nowego obrazu dysku aktualizacje idą. Mogę podesłać namiary no kolegę z Sokółki który robi to bardzo szybko. Jeśli u ciebie nie widzi pena to albo masz nie tą mape albo źle sformatowany pen. Musi być fat 32. I najlepiej użyć pena 32 GB.

 


No właśnie u mnie w penie jest tylko opcja NTFS albo exFAT i formatowałem go exFATem bo widziałem że musi być FAT32 , ale czy exFAT zastepuje FATa32 to nie wiem , pliki wypakowałem w Total Commanderze problemu żadnego nie było. Jedynie czego jeszcze nie zrobiłem to z pozycji wersji oprogramowania nie wkładałem pendrive tylko kiedy byłem w menu głównym nie wiem czy ma to znaczenie ? więc jeszcze tak spróbuje jeżeli nie to ograne jakiegoś starszego pena abym mógł formatować na FAT 32. Mapy mam tak jak napisałem wersje Move 2020 bo w aucie są fabryczne Move 2010 więc mapy raczej nie są problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dosałem na pierewszej stronie linki do CHOMIKA na pierwszej stronie do map PREMIUM. WEST będzie do rana. EAST jutro wieczorem.


P.S. BMW wypuściło już mapę Road Map Europe WAY 2021-1, ale jeszcze nikt jej nie wrzucił. Jak będzie dostępna to też wkleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanko otóż aktualizacja trochę trwa , a jak wiadomo po paru minutach w aucie jest odcinane zasilanie czy trzeba nie dopuścić podczas aktualizacji do odłączenia zasilania czyli włączać silnik co jakiś czas ? czy jeżeli odłączy się zasilnie i znowu załączę auto to aktualizacja ruszy dalej bez żadnego problemu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeszcze mam pytanko otóż aktualizacja trochę trwa , a jak wiadomo po paru minutach w aucie jest odcinane zasilanie czy trzeba nie dopuścić podczas aktualizacji do odłączenia zasilania czyli włączać silnik co jakiś czas ? czy jeżeli odłączy się zasilnie i znowu załączę auto to aktualizacja ruszy dalej bez żadnego problemu ?

Tak.

Nawet po kilku dniach jeśli się przerwie to po ponownym rozruchu aktualizacja będzie kontynuowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Moje mapy były rok młodsze jak chciałem je aktualizować ale to nie istotne. Czy pen ma diodę sygnalizującą jego odczyt? Czy to gniazdo nasz sprawne? Na penie powinieneś po wypakowaniu mieć dwa pliki. Nie mogą być w katalogu. Navi powinno rozpoznać go po kilkunastu sekundach. U mnie aktualizacja też nie poszła sama ale mapę na penie zauważała. Skończyło się wyjęciem navi i wgraniem kopii dysku z innego auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.