Skocz do zawartości

Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Dodałem nową mapę. Za kilka godzin będzie na chomiku

Road Map Europe LIVE 2022-2 (chomikuj)

https://chomikuj.pl/Jack1979/BMW/BMW+Europe+LIVE+2022-2

Road Map Europe LIVE 2022-2 (mega)

https://mega.nz/file/CplgFK4L#qUNTne90zNLRaiHLuhEez0xPyLpx7bX1cKVJfOsjI5Y

Road Map Europe LIVE 2022-2 (torrent)

https://mega.nz/file/SMp1nLaA#jSUsZn6zAVzPsoTvMDhaNjIp2lraMbro5KFBJ25_Cw4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,


Potrzebuje kod FSC do aktualizacji CIC na mapy Road Map Europe East MOTION 2021, niestety użyłem już z 5 pendrive ale za cholere plik 1B nie chce sie wygenerować po włożeniu w USB, mój VIN: **********P437063 auto posiada wersje navi map motion z 2010, niestety generowany kod po dacie też nie działa.


z góry dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bo te wyciahanie kodu 1b dziala tylko w przypadku map PREMIUM. Tutaj nie pójdzie. Skorzystaj z bmwAICoder. Musisz podłączyc kompa pod auto, jak chcesz sam to zrobić. Tutoriali jak wyciągnąć kod przez bmwaicoder jest sporo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,


Potrzebuje kod FSC do aktualizacji CIC na mapy Road Map Europe East MOTION 2021, niestety użyłem już z 5 pendrive ale za cholere plik 1B nie chce sie wygenerować po włożeniu w USB, mój VIN: **********P437063 auto posiada wersje navi map motion z 2010, niestety generowany kod po dacie też nie działa.


z góry dziekuje za pomoc

 

Jak jesteś ze Śląska to mogę ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mapa next east 2022-2 z pierwszego posta z torrentow zajmuje 28gb. Ściągnąłem ja i nie działa. Wcześniej zajmowały do 20gb. Czy coś jest nie tak czy źle się pobrało ? To 28gb więc wolę zapytać przed ponownym pobraniem. Mógłbym prosić o linka do wersji east 2022-2 next na torrentach do działających map ?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wszyscy mają ten sam torrent i wszystkim działa. Wielkości juz nie pamiętam dokładnych, bo za duzo tych map, ale mapa po rozpakowaniu ma mieć koło 28GB. Czy jesteś pewien, ze potrzebujesz NEXT, bo one od dawna przekraczają 25GB.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ciekawe to co mówisz, bo w pliku jest wpis do tych map

ame="Road Map EUROPE EAST Next 2022-2" supplier="NTQ" sop="01.02.2022" version="10_09" MapOrderNumberBMW="" MapOrderNumberMINI="" MapOrderNumberRR="" successorMapOrderNumberBMW="02164" successorMapOrderNumberMINI="" successorMapOrderNumberRR="" NextNo="02162">




name="Road Map EUROPE WEST Next 2022-2" supplier="NTQ" sop="01.02.2022" version="10_09" MapOrderNumberBMW="" MapOrderNumberMINI="" MapOrderNumberRR="" successorMapOrderNumberBMW="02165" successorMapOrderNumberMINI="" successorMapOrderNumberRR="" NextNo="02163">


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Raczej nie, ponieważ w pliku HDDlookup.xml są aktualizacje rozpisane do 2023 i nie ma tam wersji 2022-2, ale jest za to PREMIUM EUROPE 2023, wiec to i tak dobrze, ze jeszcze mają cheć to aktualizować. Oczywiscie może im sie to zmienić, ale na 2022-2 bym nie liczył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, ponieważ w pliku HDDlookup.xml są aktualizacje rozpisane do 2023 i nie ma tam wersji 2022-2, ale jest za to PREMIUM EUROPE 2023, wiec to i tak dobrze, ze jeszcze mają cheć to aktualizować. Oczywiscie może im sie to zmienić, ale na 2022-2 bym nie liczył.

Ok, czyli rozumiem że już ma na 2024 nie będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na te chwile nie widzialem jeszcze HDDlookup nowszego niz ten co mam, czyli tego z pierwszej strony. On jest opisany do 2023. Jak wypuszcza nastepny to wyjdzie, jakie mapy bedą na 2024. Na te chwile nie ma informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie info czy BMW wypuściło aktualizację mapy Road Map Europe West Move 2021 (mały ekran)? Sprawdzam wrzucane na forum linki z mapami ale nie mogę się dopatrzyć takiego Move. Gdyby ktoś coś - to będę wdzięczny za info i pomoc.
Adriano007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W pliku lookup jest wzmianka o MOVE 2022, wiec na 99 procent wyjdzie jeszcze

name="Road Map Europe West MOVE 2022" supplier="NTQ" sop="01.03.2022" version="10_09" MapOrderNumberBMW="" MapOrderNumberMINI="" MapOrderNumberRR="" successorMapOrderNumberBMW="" successorMapOrderNumberMINI="" successorMapOrderNumberRR="" NextNo="02023">


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś już aktualizować Europa West NEXT 2022-2 bo ja już próbowałem z dwoma pendraviami 64 GB Scandisc i Goodram w systemie plikow FAT32, xFAT i nic wpinam usb w podłokietniku odrazu pisze ze to jest jedyne moje USB w F07 LCI nie ma 2 w schowku przy pasażerze. Pliki wypakowałem 7zipem (najnowszym) wszystkie pliki bezpośrednio bez jakiegoś folderu głównego. Pendrive wpięty i nic się nie dzieje ręce mi już opadają a wcześniejszą wersje mam Europa West NEXT 2020-2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś już aktualizować Europa West NEXT 2022-2 bo ja już próbowałem z dwoma pendraviami 64 GB Scandisc i Goodram w systemie plikow FAT32, xFAT i nic wpinam usb w podłokietniku odrazu pisze ze to jest jedyne moje USB w F07 LCI nie ma 2 w schowku przy pasażerze. Pliki wypakowałem 7zipem (najnowszym) wszystkie pliki bezpośrednio bez jakiegoś folderu głównego. Pendrive wpięty i nic się nie dzieje ręce mi już opadają a wcześniejszą wersje mam Europa West NEXT 2020-2.

 

Mi kiedyś pomogło wykasowanie wszystkich plików systemowych z pendrive czyli tych z atrybutem ukryty.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.