Skocz do zawartości

Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Niby minusy nawigacje czytają lepiej niż plusy. Znaczenie przy nagrywanych ma wszystko. Zmień producenta może. Laser w nawi lata świetności ma za sobą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

właśnie mam tego świadomość.

wypalałem na Verbatimach, kiedyś to były jedne z lepszych płyt. teraz to nie wiem ;)

spróbuję z + może pójdzie... tylko gdzie tu teraz takie płyty dostać... hehe

Jedyne wiarygodne media....:Woda, prąd, gaz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ma ktoś z Was może nowszy Lookup.xml -Lookup_4.28.20.22882.xml ?

Niestety w tym na forum nie ma map 2021 EVO

Proszę

https://mega.nz/file/SM5zDSjA#yNHHsUDovdkZSF5q7p51_LPwlvU0ZonhHxwmR11nbqQ

Dodałem też w pierwszym poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno zostalem szczesliwym posiadaczem bmw f20 116d. Zauzwazylem ze mapy nie byly aktualizowane od 2016 roku, z tego co sie zorientowalem to wersja Route. Pytanie czy wystarczy ze sciagne mapy z linka podanego pare stron wczesniej, przeniose na pendriva i zainstaluje czy potrzeba jeszcze jakiegos kodu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na 99 procent będzie potrzebny kod FSC. Ten procent zostawiłem, bo może ktoś miał wykupione aktualizacje na ileś lat. Ale z tego co wiem abonament byl na 3 lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kupić. Najprawdopodobniej najtaniej i najkorzystniej będzie na oficjalnej stronie connecteddrive.

Za 234 zł masz aktualizacje na rok. Kupując gdzie indziej zapłacisz ok. 200 zł za kod jednorazowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam moje mapy w f10 TO ECE BMW 1.0.1 TESTMAP 2008.02 W jaki sposób to zaktualizować miał ktoś podobne Mapy???

To jakaś dziwna wersja, zazwyczaj w autach, gdzie nie wiedzą co wgrać EUROPE czy US. Przynajmniej takie informacje znalazłem w google. Rozkodpwywałeś VIN? Auto nie ma jakiejś dziwnej historii?

Potrzebujesz wgrać mapy PREMIUM East lub WEST. Potrzebny ci też będzie kod FSC do aktualizacji. Do tych map nie ma z nim problemu. Chyba, że będzie pronlem z przejściem z test map na normalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Auto z rynku USA z tym że jako nowe przyjechało do Europy i użytkowane przez żołnierza USA.dobra spróbuję ściągnąć premium mam nadzieję że nic nie zepsuję dzięki za odp.

Dokładnie tak właśnie są opisywane te mapy, zazwyczaj auta wojskowych. Mają wszystkie drogi główne, ale brak szczegółów. Premium na pewno podejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pacjent E91 VIN: F052330 S606


USB w schowku nie widzi mi pendrive'a . Próbowałem 3 różnymi z formatami FAT32/NTFS.

Podczas ruszania nic się nie dzieje , z tool32 też nie idzie ( najpierw musi być FSC)


Przy tak prostych czynnościach poległem.

Telefon normalnie ładuje . Pendrive'y świecą się ale brak reakcji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pacjent E91 VIN: F052330 S606


USB w schowku nie widzi mi pendrive'a . Próbowałem 3 różnymi z formatami FAT32/NTFS.

Podczas ruszania nic się nie dzieje , z tool32 też nie idzie ( najpierw musi być FSC)


Przy tak prostych czynnościach poległem.

Telefon normalnie ładuje . Pendrive'y świecą się ale brak reakcji .

 

Napisz po kolei czynności jakie wykonałeś po ściągnięciu mapy. Czym rozpakowywałeś, hak kopiowałeś na pendriva? Jak wygląda struktura katalogów na pendrivie. Coś zrobiłeś źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.


mapy po sciągnięciu zostały wypakowane przez WinRar (wersja 5.5) bez problemów

nim wrzuciłem je na pendrive zrzuciłem je na dysk przenośny .

Później jak miałem samochód to z tego przenośnego przerzuciłem (skopiowałem) je na pendrive o dwóch różnych formatach NTFS oraz FAT32

chciałem również zczytać plik 1b żeby ogarnąć kod FSC ale bez skutku.


Chyba , że trzeba prosto z WinRar na pendrive ? . Firma sprzętu ma znaczenie ? .


Struktura plików jak wyglądają na pendrive.


ba2c8bd5f01a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mapy ściągnąleś Motion? Rozpakuj najnowszym 7ZIP. Jak nie rozpakowujesz najnowszym to błędu nie ma, ale nie działają. Pendrive ma znaczenie. Testowałem 4 różne pendrivy i dwa z nich nie działają. Wrzucone na pendrive masz tak jak trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.