Skocz do zawartości

BMW E24 635csi Słabe hamulce Pomocy!!!


Ralfik21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna jestem posiadaczem Bmw E 24 z 1985 r. od samego początku Auto słabo hamowało można powiedzieć zwalniało a nie hamowalo co dziwne przeszło przegląd techniczny bez problemu wymieniłem Tarcze Klocki przód tył przewody elastyczne i pompę hamulcową dalej bez zmian pedał Wpada dość głęboko w podłogę Auto się zatrzymuje ale w razie awaryjnego hamowania miałbym problem w dałem już kupę kasy chciałbym poznać inne opinie zanim wydam jeszcze więcej na niepotrzebne części proszę pomóżcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a układ jest odpowietrzony?
. Tak ale nic to nie dało więc uniosłem Auto na Podnośniku odkręciłem Zbiorniczek potem wszystkie zaworki I pozostawiłem grawitacji resztę roboty oczywiście co chwilę dolewając płynu po ponad godzinie Zakręciłem odpowietrzniki i zbiorniczek dalej to samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

układ nie odpowietrzony, weź poszukaj kogoś ogarniętego bo zrobisz komuś i sobie krzywdę. Sprawdź stan tłoczków w zacisku, jak zmieniałeś klocki wyczyściłeś dokładnie jarzmo? Klocki powinny chodzić suwliwie i bez oporów.
Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

układ nie odpowietrzony, weź poszukaj kogoś ogarniętego bo zrobisz komuś i sobie krzywdę. Sprawdź stan tłoczków w zacisku, jak zmieniałeś klocki wyczyściłeś dokładnie jarzmo? Klocki powinny chodzić suwliwie i bez oporów.[/quo te]. Hamulce są zregenerowane wszystkie Tłoczki Gumki są nowe klocki tarcze też tarcze ATF klocki brembo hamulce są odpowietrzone jak należy byłem na dwóch stacjach diagnostycznych według ich hamulce są ok ale jak dla mnie brakuje jakiegoś wspomagania Pedał wpada dość nisko Ale trzyma ciśnienie a nie chce wymieniać części na nowe ślepo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.