Skocz do zawartości

Fotelik dla dziecka pasujacy do E90


pesti

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam mozliwosci aby podjechac do salonu przymierzyc fotelik dla dzieciaka i musze kupowac troche w ciemno. Macie jakis sprawdzony model do E90? Zadarta kanapa nie ulatwia sprawy i wiele fotelikow siedzi za bardzo ‘w pionie’. Poszukuje 0-18/9-18kg, montowany tylem. Koniecznie z isofixem. O Britax Romer Dualfix slyszalem to i owo, ma ktos taki moze?
[2008 325d LCI E90]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie EasyGo Rotario i sam w sobie jest super, obracany i pochylany, jednak przy nachyleniu tylnej kanapy E90 (w sumie to większości aut nie będącymi vanami/suvami) nawet ustawienie pozycji najbardziej leżącej jest siedzące. Dla dzieci do 6m szkodliwa i niewygodna a fotelik jest od 0m. Dla porównania wsadziłem go do S maxa i było idealnie.

Dlatego nie polecam kupowac w ciemno, tylko pojechać do dobrego sklepu i dopasować odpowoedni fotelik do auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e91 i f11 maxi cosi pebble plus z bazą spasował idealnie jako jedyny z mierzonych.

Co ciekawe po montażu w trójce jest więcej miejsca dla kierowcy niż w piątce ale w obydwu wystarczająco (183cm).

Ale przymierzyć zawsze warto bo się zdziwić można, te na które byliśmy zdecydowani kompletnie się nie nadawały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piszę, że nie mam możliwości podjechać (mieszkam 'zagranico', a tutaj tylko przez internet) i szukam sprawdzonych opcji, w końcy każde e90 jest gabarytowo takie samo. Jakbym mógł przymierzyć, to przecież bym nie pytał :)


O tym Pebble Plus też już gdzieś słyszałem, dzięki. Jeszcze Britax Dualfix/Dualfix M ktoś mi polecał, pozostanie mi chyba mietrówka, poziomica i kontomierz.

[2008 325d LCI E90]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.