Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

.

Poszukuje jakiegoś e90 lub e92 od kilku tygodni, natknąłem się na takie ogłoszenie:

VIN: WBAPG11010E582656

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-piekny-sedan-w-automacie-nieduzy-przebieg-doskonaly-stan-techniczny-ID6CqTgO.html?

.

Coś niepokojącego z wyglądu lub z Vinu niezgodne?

Niestety mała nawigacja ale zamierzałbym wkładać CIC.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SENSATECBEIGE =plastikowa skóra na fotelach

VIN WBAPG11010E582656

Prod. Date 2010-09-06

Service History !! CHECK HISTORY !!

Type 318D (EUR)

Series E90 (3 Series)

Body Type LIM

Steering Left Hand Drive

Engine N47T

Displacement 2.00

Power 105kw / 143hp

Drive HECK

Transmission Automatic

Colour BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Upholstery SENSATECBEIGE (KAB4)

P7RSA COMFORT PAKET


Comfort and interior equipment

S431A Interior mirror with automaticdip

S441A Smoker package

S465A Throughloading system

S493A Storage compartment package

S494A Seat heating driverpassenger

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR

S4ATA INTLEIST SCHWARZ HOCHGLAENZEND


Multimedia

S606A Navigation system radio

S698A AREACODE 2

- Bavsound speaker upgrade available


Driver assistance and lightning

S507A PARK DISTANCE CONTROL PDC HINTEN

S521A REGENSENSOR

S534A Automatic air conditioning

S540A Cruise control

S563A Makeup mirror illuminated

S520A Fog lights

S548A Kilometercalibrated speedometer


Wheels and drive

S205A Automatic transmission

S230A Lowslung sports suspension

S2K9A LM RAEDER VSPEICHE 360

S2PAA RADSCHRAUBENSICHERUNG

S240A Leather steering wheel

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD


Environment and safety

S320A Deleted model lettering

S843A MOTORAUSLEGUNG

S863A Retailer Directory Europe

S868A Radio factory prep for ZFZI

S886A Onboard vehicle literature Dutch

S8S3A AUTOM VERRIEGELUNG BEIM ANFAHREN

S8SCA LAENDERSPEZ TELESERVICEFREISCH

S8SPA COP STEUERUNG

S8TLA TAGFAHRLICHT FRONT UND HECK AKTIV

S8TNA TAGFAHRLICHT UEBER LICHTMENUE EINST

S321A Label


Individual equipment

S761A Individual sunshade glazing


Other equipment

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE

S1CBA CO2 UMFANG

S1CDA BRAKE ENERGY REGENERATION

Edytowane przez bsbs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Za tanio i takie tam... Tylko że na forum każdy mądry, a samochody stoją po pół roku czy nawet więcej i chętnych jakoś brak. E90 jest niestety takim modelem, który bardzo stracił na wartości. A większość łofcuf okazji i tak poluje na 2.0d i to takiego do 20 tysi. Wtedy może i ten model się sprzedaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cena bardzo wysoka. Ostatnio sprzedałem 325d z 2011 r za 36 tysi. W stanie autentycznie bardzo dobrym. Takie 2.0d to na pewno poniżej 30 tysi. E90 bardzo źle się starzeją i bardzo straciły na wartości.

 

Szukam czegoś powyżej 2009 roku i z silnikiem 2.0d navi i automat muszą być, skóry mile widziane, nieznalazłem niczego sensownego poniżej 30 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cena bardzo wysoka. Ostatnio sprzedałem 325d z 2011 r za 36 tysi. W stanie autentycznie bardzo dobrym. Takie 2.0d to na pewno poniżej 30 tysi. E90 bardzo źle się starzeją i bardzo straciły na wartości.

To za ile Ty sprzedałeś nie jest żadnym wyznacznikiem. A że ktoś kupił bardzo dobre (wg Twoich słów) auto, to jego zysk.

 

Ale po co te 2.0d? Nie lepiej 3.0d? Uwierz, jest o niebo lepszy a patrząc na ceny to spokojnie za 35-38 tysi kupisz coś. Jak 2.0d to kup lepiej Citroena czy Forda.
Dokładnie. poza tym czy 2 benzyna czy diesel w porównaniu do 3l odopowiedników - spalą mniej 1l a zobacz jaka różnica w elastyczności i kulturze pracy.

Zaraz następny napisze że po co 330d jak lepsze jest 335d bo spali 1l więcej. Tak możemy dojść do M3, a dalej Porsche, Lambo i Bugatti...

Paliwo to nie jest jedyny koszt w utrzymaniu auta.


Co do omawianego auta. Brak xenonów i plastikowa skóra po prostu nie przystoi. Dywaników nawet nie komentuje.

Handlarskie ohy i ahy w postaci auto jak nowe... :duh:


Ile za to auto musiał zapłacić handlarz skoro cena uwzględnia:

- opłaty;

- marżę sprzedawcy;

- rzekomy przegląd i wymianę elementów zawieszenia (których...);

- geometrię;

- serwis olejowy;


Zbyt piękne. Ale, jak to się mówi, nie ma ryzyka, nie ma zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Trochę się zapędzasz.

Teraz ja odbije piłeczkę. Czemu brak xenonów i i plastikowa skóra nie przystoi? Możemy zaraz dojść do individual i ledów jako minimum? Twoja własna broń chłopie.

I absolutnie 2.0 nie musi być tańsze w serwisie od 3.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację, żeby koszta były podobne to np. w 3.0 wymienić tyle oleju ile wchodzi do 2.0, zamiast 6 świec żarowych wymienić 4, jak padnie turbo to też dać to od 2.0 itp itd


BTW: w e90 nie było fabrycznie przednich reflektorów w technologii LED (kierunków nie biorę pod uwagę) :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zbędna dyskusja, która nic nie wnosi. Każdy szuka tego czym chce jeździć.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hehe czekałem na to..do volvo xc90 też nie nadaje się? To model powinien zostać wycofany z produkcji :lol: f30 320da ze sportową skrzynią źle jeździ? :roll: proponuję cofnąć się w czasie.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Grono,


Tak się akurat składa, że jestem sprzedawcą tego samochodu.

Przykro mi, że niektórzy forumowicze "mierzą innych swoją miarą" - jak mniemam - i uważają, że każdy handlarz to jest oszust i złodziej.

Niemniej jednak chętnie wyjaśnię kilka wątpliwości - a nuż ktoś mniej nieufny stanie się moim klientem?


1. Auto miało jednego właściciela w Belgii - data wydania dowodu rejestracyjnego jest tożsama z datą pierwszej rejestracji.

2. Auto pochodzi z Belgii, nie z Holandii - jak ktoś wcześniej sugerował.

3. Przebieg auta - bardzo łatwy do sprawdzenia przez internet

4. Wnętrze auta jest jak nowe, całe wyposażenie sprawne

5. Lakier na aucie - oprócz przedniej maski - oryginalny. Przednia maska lakierowana była przeze mnie z tego powodu, że pojawiły sie miejsca, gdzie odchodziła warstwa bezbarwna.

6. Co do napraw podwozia - przecież wystarczy podjechać na podnośnik i sobie wszystko zobaczyć. Tam wszystko jest na wierzchu! Wymienionych było sporo elementów - ja nie jestem mechanikiem i w tej chwili szczegółów nie przytoczę, ale oczywiście mogę w poniedziałek zadzwonić do mojego mechanika (ale czy jest to naprawdę tak istotne?). Dodatkowo wymienione były tarcze i klocki hamulcowe z przodu i z tyłu. Po wszystkim ustawiana była geometria - dla niedowiarków jest wydruk.

7. Olej z filtrem był wymieniony przy okazji tych napraw, bo tylko tego brakowało, aby auto było od razu gotowe do jazdy.

8. Na kołach są opony zimowe w bardzo dobrym stanie.


Tak więc jeśli dla kogoś dalej auto za drogie, to oczywiście można jechać po tańsze - wyszarpane spod płotu u Turka z Niemiec...

Mój samochód jest od razu gotowy do jazdy, bez najmniejszych inwestycji - oprócz rejestracji (256zł) i kosztów ubezpieczenia.


Pozdrawiam wszystkich fanów BMW serdecznie.

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdziłem autami diesla najczęściej 3.0 bo ma być moc ,a ostatnio f31 2.0 i stwierdziłem jedno 3.0 jest potrzebne jak świni siodło do normalnej jazdy ten silnik jest bez sensu,a pali nie 1 litr więcej jak ktoś napisał tylko drugie tyle co 2.0, moje 3.0 średnio paliły 9-11 w automacie ,a 2.0 w automacie ok.6 różnica jest ogromna,a 2.0 wyprzedza bezproblemowo i miałem najsłabszą wersje 150kM,do normalnej jazdy polecam 2.0d,a że coś tam trzeba wymienić w starym aucie zawsze trzeba coś wymienić innych nie ma i nigdy nie będzie,a co do aut z Belgii są w o wiele gorszym stanie technicznym niż z Niemiec,ale w lepszym stanie blacharskim u belgusów mniej gniją,ale belgusy nie dbają o auta,traktują je jak rower :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do aut z Belgii są w o wiele gorszym stanie technicznym niż z Niemiec,ale w lepszym stanie blacharskim u belgusów mniej gniją,ale belgusy nie dbają o auta,traktują je jak rower :D

 

Stereotypy mają to do siebie, że mają sporo wyjątków. Trzeba odróżnić Belgów z Belgii, i tych ciemniejszych, spoza Belgii. Co do tych drugich, to w zasadzie masz rację. Ale można trafić ładne auto spod domu "Belga z Belgii". I tak staram się właśnie robić. Kupuję w zasadzie tylko od właścicieli ładne auta, bezwypadkowe, często w fabrycznych lakierach i niedużych przebiegach. Jak na liczniku jest powyżej 300.000, to odpuszczam, bo polski klient źle znosi takie liczby.

Auta z Niemiec... hmmm, kupiłem może ze 3 sztuki, wielokrotnie będąc na różnych placach wzdłuż autostrady A2. Nie da się łatwo kupić auta od Niemca, z reguły nasze chęci pokrzyżuje jakiś Turek. A z Turkiem, bez wieloletniej znajomości, negocjuje się bardzo ciężko. Oczywiście zdarza się, że mają ładne auto, ale cena jego jest z reguły zaporowa. A to, co cenowo jest dostępne wygląda znacznie gorzej niż auto "Belga spoza Belgii". Nie wspomnę tu nawet o przebiegach, które są już kręcone na niemieckim placu. A te wspomniane 3 sztuki kupiłem przypadkowo w ładnym komisie pod Hannoverem u... Polaka :-).


pozdrawiam fanów marki BMW i życzę tylko dobrych zakupów.

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.