Skocz do zawartości

Monitor centralny logo/animacja "powitalne"


MarioTar

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Być może głupie pytanie, z góry przepraszam. W moim f30 (330i) uboga wersja wyposażenia - sport na monitorze centralnym (nie mam navi, to jest ten węższy monitor) czasem pojawia się po uruchomieniu auta grafika/animacja powitalna Idrive, a czasem nie, najczęściej nie.

Od czego to zależy? (Na pewno nie od czasu postoju [te zaprogramowane 4h do wyzerowania wskazań komp podrozy]. Może ktoś wie?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy jak szybko po otwarciu auta odpalisz multimedia. Jeśli zaraz po otwarciu auta to się to pojawia bo w tym czasie odpala się system. Jesli otworzysz auto, a więc puścisz prąd w sytem multimedialny a zanim wsiądziesz do auta coś tam grzebiesz w bagazniku to w tym czasie multimedia się ładują. Wchodzisz do kabiny odpalasz auto i nie ma ekranu powitalnego bo system zdążył się załadować niejako w ukryciu.

Ten ekran powitalny to moim zdaniem taka "klepsydra" w windowsie.

I żeby było jasne to tylko moja intepretacja - też tak miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje.

Tak, masz racje. Dokładnie tak jest. Dopiero teraz to uchwyciłem. Szkoda trochę, bo ta grafika jest efektowna.

Pozdrawiam serdecznie.




 

To zalezy jak szybko po otwarciu auta odpalisz multimedia. Jeśli zaraz po otwarciu auta to się to pojawia bo w tym czasie odpala się system. Jesli otworzysz auto, a więc puścisz prąd w sytem multimedialny a zanim wsiądziesz do auta coś tam grzebiesz w bagazniku to w tym czasie multimedia się ładują. Wchodzisz do kabiny odpalasz auto i nie ma ekranu powitalnego bo system zdążył się załadować niejako w ukryciu.

Ten ekran powitalny to moim zdaniem taka "klepsydra" w windowsie.

I żeby było jasne to tylko moja intepretacja - też tak miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.