Skocz do zawartości

Fjord Blue Individual


DDamian

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem ile dostales rabatu i mam nadzieje, ze sie dogadasz. Ja akurat zrezygnowalem z Sikory chociaz byla dobra cena. Wybralem Gazde bo Gosciu na ktorego trafilem pozamiatal Sikore i Bawarie. Jak nie chcesz dzielic sie rabatem na forum to mozesz na priv i podesle Ci namiary.


Pisz do wlascicieli to rodzinna firma i wydaja sie rozsadni.


Tak swoja droga to na autach malo sie zarabia chyba, ze dostales 5% :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salon zgodził się, abym zamówił u nich kolejny samochód bez straty zaliczki. Zamieniłem skórę na czarną ;)


Także teraz jeszcze 3 miesiące i w sumie po 7 wreszcie odbiorę samochód :roll: :roll: :roll:


Gdyby ktoś szukał wyjątkowej trójki w wyjątkowej kombinacji kolorystycznej, to jest dostępna do kupienia w BMW Sikora Mikołów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salon zgodził się, abym zamówił u nich kolejny samochód bez straty zaliczki. Zamieniłem skórę na czarną ;)


Także teraz jeszcze 3 miesiące i w sumie po 7 wreszcie odbiorę samochód :roll: :roll: :roll:


Gdyby ktoś szukał wyjątkowej trójki w wyjątkowej kombinacji kolorystycznej, to jest dostępna do kupienia w BMW Sikora Mikołów :P

 

Super! Fajnie, ze wzieli to na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze


Nie żartuj, to żaden rabat przy takim przypadku kolorystycznym.... ja już usłyszałem deklarację 20% rabatu na nowe m340i, ale planuję cisnąć dalej ;-)

 

Gdzie? Gdzie??

Jak ja zamówię to też 340i ale rabat musi być >22% a ja upierdliwy jestem tak samo jak było z f30

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogli dac 10-15% rabatu to zabralbys auto i dal skore do barwienia. bez wiekszego pronlemu zrobiliby

 

Nie żartuj, to żaden rabat przy takim przypadku kolorystycznym.... ja już usłyszałem deklarację 20% rabatu na nowe m340i, ale planuję cisnąć dalej ;-)

 

dodatkowy rabat. zakladam ze kolega dostal 15% prz zamowineiu. teraz dodatkowe 15% za kuche z kolorem. czyli 40kpln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogli dac 10-15% rabatu to zabralbys auto i dal skore do barwienia. bez wiekszego pronlemu zrobiliby

 

Nie żartuj, to żaden rabat przy takim przypadku kolorystycznym.... ja już usłyszałem deklarację 20% rabatu na nowe m340i, ale planuję cisnąć dalej ;-)

 

dodatkowy rabat. zakladam ze kolega dostal 15% prz zamowineiu. teraz dodatkowe 15% za kuche z kolorem. czyli 40kpln.

 


a ok, to teraz jasne ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RODO nie pozwala mi oficjalnie ;-). Pisz na Priv.... ja celuję w 25% :D


PS. Wehyr... a ja Ci przypadkiem nie podsyłałem kontaktu do tego handlowca?

 

25%, czyli M340i w cenie 330ix :cry2: juz w to wierze. Szczegolnie z tym Twoim handlowcem :duh:


Nie chce byc niemily, ale u mnie dal dupy i wciskal mi powloke/wosk na lakier za niby 6k pln (warta 500pln) zeby dojsc do 19%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RODO nie pozwala mi oficjalnie ;-). Pisz na Priv.... ja celuję w 25% :D


PS. Wehyr... a ja Ci przypadkiem nie podsyłałem kontaktu do tego handlowca?

 

25%, czyli M340i w cenie 330ix :cry2: juz w to wierze. Szczegolnie z tym Twoim handlowcem :duh:


Nie chce byc niemily, ale u mnie dal dupy i wciskal mi powloke/wosk na lakier za niby 6k pln (warta 500pln) zeby dojsc do 19%...

 

Widać więcej nie mógł... 19% to bardzo dobry rabat na serię 3 do zamówienia. Nie słyszałem, żeby BMW robiło wosk... oni proponują ceramikę z tego, co wiem.

A dostałeś gdzieś lepszy rabat? To się po prostu podziel, tu nie ma się co obrażać. Forum jest po to, żebyśmy sobie pomagali i ja to robię.

Rabat zależy od wielu rzeczy. Od tego ile centrala dorzuci, ile BMW masz w firmie, jaką politykę ma salon, czy zamykają kwartał, itp itd. To nie jest tak, że zawsze jest 20, czy 30%. Ja na dziś mam 20% na serię 3. Myślę, że na serię 5 dostałbym więcej bo to starszy model....


Poza tym wiem od niego, że kilka osób z forum już u niego kupiło. Dwie kolejne u mnie w pracy. Przebił wtedy inne oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.