Skocz do zawartości

E70 cic retrofit kodowanie


darek2471

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Potrzebuje pomocy w poprawnym zakodowaniu jednostki CIC prof. W moim bmw e70. Zmieniony wyświetlacz jednostka centralna i idrive. System startuje i poczesci działa. Potrzebuje przekodować nr VIN na moje auto bo nie działa navi

-brak jakiegokolwiek dźwięku po wymianie

- nie działa czujnik parkowania


Posiadam Inpa bmw


Proszę o jakieś podpowiedzi p

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dokładnie jak kolega napisał, ja dodam jeszcze ze musisz wgrać certyfikaty zabezpieczeń FSC pod twój numer vin w CAS ,

aby nawigacja ruszyła i jej funkcje jak sterowanie głosem, APPS itp , a jeśli masz stare oprogramowanie to też musisz

wgrać najnowsze za pomocą ICOMA - ICOM B (światłowód),

do radia, PDC , wystarczy zmienić vin i zakodować do serii , tylko po co ci CIC professional jak będziesz miał tylko część

jak jesteś z lubelskiego lub w okolicach moich to zapraszam jestem w stanie wszystko uruchomić i zaprogramować w twoim samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, podepnę się pod temat żeby nie śmiecić

Wymieniona jednostka na CiC, prawie wszystko działa, jedynie potrzebuję dwóch rzeczy :

1- czujniki parkowania, działają, sygnał dźwiękowy jest, ale po włączeniu wstecznego na wyswietlaczu nie pokazuje się wizualizacja, słychać tylko dźwięk w głośnikach, jak to uruchomić ? W menu nie ma takiej opcji.

2- usb, w menu nie mam zakładki aux-usb, jest tylko zwykły aux, podejrzewam ze nie jest dopisany w module, pytanie jak to sprawdzić czy jest dopisany czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Potrzebuje pomocy w poprawnym zakodowaniu jednostki CIC prof. W moim bmw e70. Zmieniony wyświetlacz jednostka centralna i idrive. System startuje i poczesci działa. Potrzebuje przekodować nr VIN na moje auto bo nie działa navi

-brak jakiegokolwiek dźwięku po wymianie

- nie działa czujnik parkowania


Posiadam Inpa bmw


Proszę o jakieś podpowiedzi p

Pozdrawiam

 

Sporo pracy jeszcze przed Toba jeżeli auto jest pre lift, żeby działało PDC będziesz musiał wymienić moduł JBBF + dołożenie wiązki, przekodować panel klimatronika.

Co do samej nawigacji, aktualizacja do najnowszego oprogramowania + zmiana vin, kody FSC pod vin auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.