Skocz do zawartości

Opony 225/45/17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Czy ktoś z was zakładał do F10 opony o rozmiarze 225/45/17? Wiem że fabryczne to 22/55/17 ale profil 45 jest sporo tańszy i stąd moje pytanie czy można taki rozmiar zastosować? Czy samochód nie wygląda na nich dziwnie i czy dobrze się prowadzi? Stać mnie na oryginalny rozmiar ale jako że nie lubię wywalać pieniędzy bez potrzeby to pytam o wasze zdanie.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Będzie wyglądać baaardzo źle.

Taki rozmiar to do golfa sprzed 20 lat będzie dobry.

Nawet do 3er F30 jest za mały.

Zapewne księgowi z bmw też chętnie wrzuciliby tańszy rozmiar.

Jednak inżynierowie mieli inne zdanie.

Masz na krowę musisz mieć na łańcuch....

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Myślę że w tak nieodpowiednim rozmiarze dla f10 nie znajdziesz nawet zdjęć w internecie.

To różnica 2,25cm... Ogromna w przypadku opon.

Opublikowano
  • Autor
Takich odpowiedzi się spodziewałem ale byłem ciekaw czy ktoś założył do F10 takie opony. Zamówiłem 225/55/17 Good year Efficient Grip Performance. Mam nadzieję że to dobry wybór.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Ja takie założyłem kiedyś do E60 bo zostały mi po E46 i wyglądało to słabo, w F10 było by jeszcze gorzej.
Opublikowano
opony zaklada sie takie z jakimi auto ma homologacje, ze wzgledow bezpieczenstwa, pomijam ubezpieczenie. czekam az ktos zalozy opony AT lub MT albo simexy
Opublikowano
  • Autor
opony zaklada sie takie z jakimi auto ma homologacje, ze wzgledow bezpieczenstwa, pomijam ubezpieczenie. czekam az ktos zalozy opony AT lub MT albo simexy

 

Tak tez robie, zakladam 225/55/17, nie chcialem tylko kupowac opon run flat ze wzgledu na halas, jeszcze nigdy nie mialem tak glosnych opon.

Edytowane przez Maniekkot

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Nie wyobrażam sobie nie mieć runflatow w bmw.

Spróbowałem i nie. Jeździłem innymi f10 nie rft i .. nie

Opublikowano
  • Autor
Nie wyobrażam sobie nie mieć runflatow w bmw.

Spróbowałem i nie. Jeździłem innymi f10 nie rft i .. nie

 

Ja jak na razie mam zupełnie inne odczucia. Ale nigdy nie było to BMW, choć nie wierzę że marka samochodu robi jakąś różnicę. Zamówione mam nie run flary, mam nadzieję że będę zadowolony.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Nie wyobrażam sobie nie mieć runflatow w bmw.

Spróbowałem i nie. Jeździłem innymi f10 nie rft i .. nie

 

Ja jak na razie mam zupełnie inne odczucia. Ale nigdy nie było to BMW, choć nie wierzę że marka samochodu robi jakąś różnicę. Zamówione mam nie run flary, mam nadzieję że będę zadowolony.

No robi bo w Renault Laguna 3 nie wyobrażam sobie runflat.

Opublikowano
  • Autor
Napiszę co o tym sądzę w przypadku F10, jestem umówiony na wymianę 23.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.