Skocz do zawartości

E60 545i V8 - co tu mozna pomodzic?


g_t_r

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tyle, interesuja mnie opinie/sprawdzone modyfikacje dla tej jednostki - dolot, x-pipe, chip tunig? Mam to auto chce delikatnie podniesc moc - typu 20-30hp. Prosba nie przekierowujcie mnie na kompresory za 40k lub zakup m5, chce sie cieszyc tym co mam i na co mnie w samej chwili stac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tyle, interesuja mnie opinie/sprawdzone modyfikacje dla tej jednostki - dolot, x-pipe, chip tunig? Mam to auto chce delikatnie podniesc moc - typu 20-30hp. Prosba nie przekierowujcie mnie na kompresory za 40k lub zakup m5, chce sie cieszyc tym co mam i na co mnie w samej chwili stac.

 

Czekaj czekaj... modyfikować 4.4 333KM ?.. yyyy ale jak ? Ani turbiny ani niczego co można byłoby "polepszyć".

Kiedyś znajomy, który specjalizuje się w tych G-Powerach, tuningach, kutych tłokach itd. powiedział mi, że z tym silnikiem znacząco nie da się nic zrobić.

Wiesz co, mam dla Ciebie propozycję, weź pojeździj jakimś 2.0 lub 1.6 przez tydzień a później wsiądź do 4.4 :mrgreen:

idę o zakład, że szybko zmienisz zdanie o modyfikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dedykowany kompresor za 10tys, ale skoro nie idziesz w kase, to szukaj kogoś kto się podejmie wbudowania turbo :p

Na wydechu wydajnego wzrostu mocy nie osiągniesz, to samo chip, mały power

Edytowane przez Apacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwości tuningu silników wolnossących są...

Niestety przyrosty nie idą w parze razem z kasą, którą trzeba wydać.

Można robić dolot, wydech, obrabiać głowice, kanały i zmieniać wałki ale po finalnym strojeniu uzyskasz 15km i wydasz na to wszystko więcej niż 10k PLN - kwota, która wystarczy na zakup dedykowanego kompresora wg Apacer'a i pozwoli ci to już na przyrosty 2x takie, jak te, które chcesz uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.