Skocz do zawartości

Instalacja gazowa do N63 4.4 407KM czy jest to mozliwe...


dudeg89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolega zakupil ciekawa e70 z tym silnikiem i niestety okazuje sie ze zalozenie instalacji gazowej jest ponoc niemozliwe. Jakos ciezko mi w to uwierzyc dlatego stad tez moje zapytanie. Z gory dzieki za odpowiedz. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbys napisac gdzie szukac kompetentnych ludzi zakladajacych takie instalacje? Rozumiem ze gaz wplynac moze negatywnie na silnik jednak chcialbym zasiegnac opinni fachowca zakladajacego tego typu instalacje. Nie mam pojecia jak to jest z wtryskami bo to one ponoc sa winowajcami zlego przyswojenia gazu w tym motorze. Starsze nie mialy problemu i smigaja bardzo dobrze ponoc stworzone by mialy przelacznik nosu :) :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wtrysk bezpośredni z sławnymi wtryskami benzynowymi. Zmienić auto jak chce się jeździć na gazie.
Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Szczerze nie polecam. Podstawowym problemem w tym silniku jest ogromna ilość ciepła generowana przez ten silnik. Ta temperatura powoduje uszkodzenie uszczelniaczy na wtryskach czego efektem jest "lanie" wtryskiwaczy i mieszanie się paliwa z olejem. Przestrzegając oryginalnych interwałów wymiany oleju można bardzo szybko doprowadzić do uszkodzenia silnika tzn zatarcia. Wg mnie montując instalację temperatura pracy silnika wzrośnie jeszcze bardziej. Po drugie z mojej wiedzy wynika że koszt montażu instalacji oscyluje w granicach 11000 PLN. A więc mega drogo. Ja zrezygnowałem z instalacji i śmigam na benzynie. Olej wymieniam Max po 12000km i nie narzekam. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.