Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w konfiguracji


acc007

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie doradzcie czy warto brac opcje: System asystujący kierowce ? Wyszlo mi na koncu konfigurowania auta ze jak wezme PAKIET INNOWACJI to do tych opcji co juz wybralem za dodatkowe 900zl(po rabacie 720) bede mial system asystujacy kierowce i obsluge za pomoca gestow. Wczesniej nie rozwazalem tych opcji ale teraz sie zastanawiam jak wyjda "tylko" 720. Jak dobrze kojarze to gdzies czytalem ze trzeba za kazdym razem po odpaleniu auta wylaczac przyciskiem asytestna pasa. Czy tak jest? Edytowane przez boohmacher

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie doradzcie czy warto brac opcje: System asystujący kierowce ? Wyszlo mi na koncu konfigurowania auta ze jak wezme PAKIET INNOWACJI to do tych opcji co juz wybralem za dodatkowe 900zl bede mial system asystujacy kierowce i obsluge za pomoca gestow. Wczesniej nie rozwazalem tych opcji ale teraz sie zastanawiam jak wyjda "tylko" 900zl. Jak dobrze kojarze to gdzies czytalem ze trzeba za kazdym razem po odpaleniu auta wylaczac przyciskiem asytestna pasa. Czy tak jest?

 

Jeżeli w tej cenie dostaniesz aktywny tempomat to warto choćby dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywny tempomat mam juz wybrany. Za 720zl jest system asystujacy i obsluga za pomoca gestow. Pieniadze zadne ale zastanawiam sie czy rzeczywiscie trzeba za kazdym razem wylaczac asystenta pasa zeby mi kierownica nie wibrowala. Bo jak tak to podziekuje.

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO aktywny tempomat bez asystenta pasa nie ma sensu, cała frajda z tego ustrojstwa polega na tym, że twoja rola ogranicza się do nadzoru auta bo ten system nie jest od tego by wzbogacać wrażenia z jazdy, a dodać komfortu. Przynajmniej takie są moje odczucia, aczkolwiek zaznaczam, że w BMW na takim tempomacie jechałem tylko po mieście, a mam te systemy w 5008 i też są super, przede-wszystkim na autostradzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
IMHO aktywny tempomat bez asystenta pasa nie ma sensu, cała frajda z tego ustrojstwa polega na tym, że twoja rola ogranicza się do nadzoru auta bo ten system nie jest od tego by wzbogacać wrażenia z jazdy, a dodać komfortu. Przynajmniej takie są moje odczucia, aczkolwiek zaznaczam, że w BMW na takim tempomacie jechałem tylko po mieście, a mam te systemy w 5008 i też są super, przede-wszystkim na autostradzie.

 

Prawda, miałem aktywny tempomat ale bez autonomii i używałem go naprawdę sporadycznie. Albo pełny albo wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, ja bym nie przesadzał, miałem w kilku autach aktywny tempomat, teraz mam aktywny z utrzymaniem pasa ruchu i wcale nie ma przepaści, bo temu utrzymywaniu pasa nie można ufać nawet na dobrych drogach. Niby w większości przypadków jedzie ok, ale różnica między 100% a 99% to kasować auto raz w miesiącu a nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.